İncehesap ürünleri kargoda iade edilebilir mi?

Tekila

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
ögrenci
İncehesap'tan Gaming gecesinde bilgisayar parçaları almayı düşünüyorum, yarın da donanım arşivi F/P sistem çıkartacak. Gaming gecesinden aldığım ürünleri kargoda iken iptal etme şansım var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kargo kapına geldiğinde iade edebilirsin, kargoya verildiği sırada iade edilemez. Ancak yarın hemen ürünleri paketleyeceklerini sanmam ilk aşamada kalacaktır kolayca iade edebilirsiniz ancak donanım arşivinin çıkardığı sisteme yetişmez, iade ettiğiniz anda gelmiyor para. Bir süre sonra geliyor.

Fatura kesilirse iade etmen için kargonun sana gelmesini beklemek zorunda kalıyorsun, eğer fatura daha mail hesabına gelmediyse hemen ara iptalini iste yoksa boşuna zaman kaybı yaşarsın, eğer şuan açmıyorlarsa yarın sabahın en erken saatlerinde 8 gibi ara

Fatura kesilirse iade etmen için kargonun sana gelmesini beklemek zorunda kalıyorsun, eğer fatura daha mail hesabına gelmediyse hemen ara iptalini iste yoksa boşuna zaman kaybı yaşarsın, eğer şuan açmıyorlarsa yarın sabahın en erken saatlerinde 8 gibi ara
Sipariş vermedim, daha uygun bir sistem gelirse, iade uzarsa sorun yaratır bana.

Faturası kesilmeden iade edebilirsin. Eğer faturası kesilirse kargonun gelmesini bekleyeceksin ve kargodan teslim almayacaksın. İade talebi oluşturup kargonun onlara geri dönmesini bekleyeceksin. Bizzat RAM almıştım aynısı oldu. Direk iade yapmıyorlar.

Faturası kesilmeden iade edebilirsin. Eğer kargoya faturası kesilirse kargonun Gelmesini bekleyeceksin ve kargodan teslim almayacaksın. İade talebi oluşturup kargonun onlara geri dönmesini bekleyeceksin. Bizzat RAM almıştım aynısı oldu. Direk iade yapmıyorlar.
İyiki almamışım o zaman ama baya uygun parçalar vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı