İncehesap üzerinden sipariş edilen anakart kutusu bantsız geldi

OOlcay

Decapat
Yer
Under 6 feet of dirt
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi kutunun hiçbir yerinde bant yok. Anakartın kendisi temiz görünüyor; ancak bazı yerlerde Gaming gecesinde iade ürünler satılıyor gibisinden bir şeyler okudum. İşlemci alana kadar da 1-2 ay evde bekleyecek. Kutunun fotoğraflarını ekledim. Sizce iade etmeli miyim?

Dosya Ekleri

• 20210617_191342.jpg
    20210617_191342.jpg
    113,3 KB · Görüntüleme: 48
  • 20210617_191355.jpg
    20210617_191355.jpg
    397,3 KB · Görüntüleme: 54
Durumu anlatıp değişim olmasını talep ederdim. Eğer olmuyorsa da iade yoluna giderdim. Çünkü oradan buradan kısarak bu parçaları alıyoruz. İleride bir problem çıkacağına şimdi uğraşalım 5-10 gün. Müşteri hizmetleriyle mutlaka iletişime geç.

Bazı anakart üreticileri direk bantsız satışa sunuyor ancak sanırım bu onlardan değil. Sökülmüş gibi görünüyor.

Meraklı kuryelerimiz iş başında ;)
et tabii ki de.
Hiç deneme çalışıyor mu diye.

Kurye ile hiçbir alakası yok. Ürün İncehesap poşetine sarılıydı. Bir problem var ise o problem İncehesap'tan kaynaklı bir problemdir.

Durumu anlatıp değişim olmasını talep ederdim. Eğer olmuyorsa da iade yoluna giderdim. Çünkü oradan buradan kısarak bu parçaları alıyoruz. İleride bir problem çıkacağına şimdi uğraşalım 5-10 gün. Müşteri hizmetleriyle mutlaka iletişime geç.

Ben de öyle yapmayı düşünüyordum, ancak belki kutularda bant yoktur diye sormak istedim.

Bazı anakart üreticileri direk bantsız satışa sunuyor ancak sanırım bu onlardan değil. Sökülmüş gibi görünüyor.

Ufak bir yamulma var bana da öyle geldi.
İncehesap destek mail adresi üzerinden değişim talebinde bulundum. Bakalım ne cevap verecekler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı