İncehesap Vector Silver Kasa alınır mı?

Robert

Kilopat
V3'te Coil Whine sorunu var. Güç kaynağı tercihini FSP 600W 80+ Bronze olandan yana kullanın. Onun dışında gayet iyi sistem.

V3'te Coil Whine sorunu var. Güç kaynağı tercihini FSP 600W 80+ Bronze olandan yana kullanın. Onun dışında gayet iyi sistem.

Pekala teşekkürler.

Bende öyle düşünüyorum fakat dolar hızını aldı gidiyor bakacağız artık.

Buraya da bakabilirsin: QP Gaming Z - GeForce RTX 2060 / Ryzen 5 3500X / 16GB / 512GB M.2 SSD Oyun Bilgisayarı
Videosu için
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hem M.2 SSD ve Anakart güncel B550 versiyon

Evet bu sisteme de baktım fakat 2060 bulunuyor, benim attığım sistemde 2060 Super var ve fiyatı daha uygun, yine de teşekkürler.

Ona dikkat etmemiştim. Editledikten sonra, kasım ayını beklemende fayda var. Fiyatları şimdiden yaz bir yere alternatif sitelerde ara, kaydet ve günü geldiğinde al.

Ona dikkat etmemiştim. Editledikten sonra, Kasım ayını beklemende fayda var. Fiyatları şimdiden yaz bir yere alternatif sitelerde ara, kaydet ve günü geldiğinde al.

Evet biraz da yeni 3000 serisi ve 3060 çıkmasını da bekliyorum yıl sonuna ya da 2021'nin ilk aylarına doğru fakat bu kasanın fiyatını diğer sitelere göre daha iyi bulduğum için bir sorayım dedim, teşekkürler.

V3 PSU alınmaz, SSD kronik sorunlu, kasa güzel fakat PSU berbat. Ayrıca bu bütçeye 3500X sistem önermiyorum. R3 3300X(4/8) bile 3500X'den(6/6) güçlü. Önerim tek tek alıp i5-10400F(6/12) sistem dizmeniz olacaktır. Ayrıca 10400F R5 3600'ü oyunlarda geçiyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı