İncehesap'a değişim için ürün gönderdim fakat kendilerine ulaşamıyorum

eggy ladd

Hectopat
Daha fazla  
Şikayetvar.com'a yazdığım şikayeti aynen kopyalıyorum buraya ...

İncehesap üzerinden 10 gün önce cuma günü Rival 600 fare aldım. Ürün 15'inde elime ulaştı fakat bozuktu, çalışmıyordu. İncehesap'ı aradım ve bilmem ne nedeniyle çalışmıyoruz diyen bir ses kaydı çıktı. Ben de aynı gün internet siteleri üzerinden değişim istedim. 16'si sabah 11:18 civarında ellerine ulaşmış. 17'sinde aradım ve dün itibariyle elimize ulaşmış fakat yeni geldiği için işlemi yapılmamış, ilerleyen günlerde arayın dediler. Ben de bu sabah aradım, yaklaşık 15 dakika bekledikten sonra bir anda bütün sesler kesildi, ne bekleme süresi şu kadar diyen ses ne de başka bir şey. Ben de mecburen kapattım. 2-3 saat bekledim, tekrar aradım ve 20 dakika bekledikten sonra aynı olayı yaşadım. Tekrar geri aradığımda da aynısı oluyor, başka telefondan denedim gene aranmadı. Yaklaşık 10 dakika bekledikten sonra geri arayabiliyorum sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bankada çalışıyorum. Şubede olduğum dönemlerde telefonum hiç ama hiç susmuyor.
Telefona bakarsam iş yapamam. Yazılı iletişime geçenlere daha rahat ve hızlı yardımcı oluyoruz. Bence incehesapta yazılı olarak rahat yardımcı olur. Şu dönemde firmalara anlayış göstermekten başka çaremiz yok.

Siz de haklısınız, lakin beni bu kadar bekletip sonra hattan düşürmeleri hoş değil. Hem bozuk ürün gönderiyorlar hem de bu şekilde davranıyorlar. Bugün internet sitelerine de mesaj yazmıştım fakat hala geri dönüş alamadım.
Eklemeyi unutmuşum, 17'sinde kendilerini ilk kez aradığımda birinci sıradaydım. Buna rağmen 6 dakika bekletmişlerdi.
Ama sanırım en iyisi gene de sakin kalıp, zamana bırakmak. Şu bir kaç gün içinde bana ulaşsalar en azından. Yaklaşık 2 aydır farem bozuk olduğu için rahat rahat oyun oynayamıyorum, biraz da ondan kaynaklı bir sinir var içimde sanırım. 1-2 gün daha bekleyip duruma göre tekrardan yorum bırakayım.

Dosya Ekleri

• incehesap.jpg
    incehesap.jpg
    51,6 KB · Görüntüleme: 21
Siz de haklısınız, lakin beni bu kadar bekletip sonra hattan düşürmeleri hoş değil. Hem bozuk ürün gönderiyorlar hem de bu şekilde davranıyorlar. Bugün internet sitelerine de mesaj yazmıştım fakat hala geri dönüş alamadım.
Eklemeyi unutmuşum, 17'sinde kendilerini ilk kez aradığımda birinci sıradaydım. Buna rağmen 6 dakika bekletmişlerdi.
Ama sanırım en iyisi gene de sakin kalıp, zamana bırakmak. Şu bir kaç gün içinde bana ulaşsalar en azından. Yaklaşık 2 aydır farem bozuk olduğu için rahat rahat oyun oynayamıyorum, biraz da ondan kaynaklı bir sinir var içimde sanırım. 1-2 gün daha bekleyip duruma göre tekrardan yorum bırakayım.
Bende bundan bahsediyorum. Aramayın adamları, rahat bırakın. Mail atın. Herkesin işini iyi yapma gayreti içerisinde olduğunu düşünüyorum.

2 hafta oldu fareyi göndereli. Hala ses sesa yok. Gülbağ şubesinde görünüyor fakat teknik servise ulaşmamış, bazen unutulabiliyor, teknik servisteki arkadaşlar ilgilenip size ulaşacak demişlerdi 1 hafta önce ..
1 hafta sonra tekrar aradım. Gene bulamadık cevabıyla karşılaştım. Pazartesiye kadar dönüş sağlarız dediler. Böyle basit bir olay yüzünden ben neden 1 hafta bekliyorum, ben ürünü size göndermişim bu sizin sorununuz. 2 gün içinde dönüş istiyorum, ben ürünü geldiği gün gönderdim bana ya yeni ürün gönderin ya da fareyi bulup servise girdiğine dair bilgi verin, yoksa iademi gerçekleştirin dedim. İleteceklermiş talebimi, bakalım neler olacak. İncehesaptan alışveriş yapmayın, yaptırmayın
Hala ulaşamamışlar depo birimlerine mi ne. İade istiyorum başlatmıyorlar, önce teknik ekipten ürünün durumuyla ilgili onay gerekli diyorlar. 3 hafta oldu fareyi göndereli diyorum dinlemiyorlar. İncehesap pişmanlıktır
Ürün ellerine geçtikten 33 gün sonra sonunda gönderdiler fareyi.

Dosya Ekleri

• A6D9F34D-32E9-4572-A5AD-2F6F5303306A.jpeg
    A6D9F34D-32E9-4572-A5AD-2F6F5303306A.jpeg
    1,1 MB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı