İncehesap'ta 2 dakika içinde 300 kulaklık satılması

Maalesef ben de geçenlerde elimde kart ile bekliyordum ve senin yaşadığın gibi bir hüsran yaşadım kardeşim. Bugün üstte arkadaşlardan birinin de söylediği gibi sepette bekletip kart numarasını kopyalayım 10 saniyede falan aldım. Sipariş tamamlanıp indirim sayfasına döndüğümde stok kalmamıştı. Umarım haftaya sen de alabilirsin.

Tam yeni sistem topladıktan sonra kulaklığa da para ayırmakta güçlük çekiyordum, bu indirim denk geldi kaçırmadım. Umarım performansı iyidir.
Screenshot_2.png

Boyle durumlarda ürünü sepette bekletip, kart numarasini kopyalayip hazirda beklemek gerek. Sizin gibi yüzlerce insan var, ne kadar hızlı o kadar iyi. Ürünü alabildigim icin mutluyum :)

Kartı elime alıp satın almak istedim ama 300 kulaklık 2 dakikada tükenmiş. Bu nasıl mümkün olabilir?

Eki Görüntüle 633654
Bu gece gaming indirimi olduğunu unuttum tam da istediğim klavye indirimdeymiş.
Boyle durumlarda ürünü sepette bekletip, kart numarasini kopyalayip hazirda beklemek gerek. Sizin gibi yüzlerce insan var, ne kadar hızlı o kadar iyi. Ürünü alabildigim icin mutluyum :)
Ben birkaç hafta önce indirimden Ryzen 5 3600 alacakken babama kaç taksit olacağını sordum o arada stok bitmiş. Ben de normal fiyatına aldım. Sonraki hafta Ryzen 5 3600X indirme girdi Ryzen 5 3600'ün normal fiyatına geldi. Ben de Ryzen 5 3600'ü aldığıma pişman oldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı