İncehesap'tan alınan sistemin sürücüleri güncel mi geliyor?

technobey81

Femtopat
Arkadaşlar 6 gün önce İncehesap’tan hazır sistem aldım. 10 günlük bir montaj süresi var. Daha önce sistem alan varsa sormak istedim, acaba tüm sürücüler güncel mi geliyor? Yoksa tüm güncellemeleri biz mi yapıyoruz? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Deneme sürümü olarak Windows 10 yüklü geliyor, BİOS güncel gelmişti bende, diğer sürücüleri tam hatırlayamadım. Ekran kartı güncel gelmez onu kendin güncellensin. Diğer sürücülerin ise güncelliğini kontrol etmekte fayda var.

Tek tek uğraşmazlar bence. Deneme sürümü Windows 10 yüklerler. Eğer işlemci yeni nesil anakart daha eski nesil ise BIOS güncellemesi gerektiğinden onu güncellerler. Onun dışında sürücüleri kendiniz güncellemeniz gerek.
Keşke satın almadan önce kendilerine sorsaydınız.

Ekran kartı sürücüsünü ve BIOS sürücüsünü kontrol edin,güncelse sorun yok demektir.
Arkadaşlar 6 gün önce İncehesap’tan hazır sistem aldım. 10 günlük bir montaj süresi var. Daha önce sistem alan varsa sormak istedim, acaba tüm sürücüler güncel mi geliyor? Yoksa tüm güncellemeleri biz mi yapıyoruz? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Bu arada eğer güncellemeyi bilmiyorsanız Technopat'ın videolarına bakabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı