İncehesap'tan hazır sistem alınır mı?

TohSheriff

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi İncehesap'dan herhangi bir sistem alabilir miyim? Kablolaması, müşteriye karşı ilgi, gönderim süreci gibi şeyler kısacası.
Yaptığınız yorumlar için şimdiden teşekkür ederim.

İncehesap'tan sistem almış biri olarak deneyimlerimi aktarayım. Öncelikle hiçbir sorun yaşamadım kargolanması kablolaması her şey harikaydı. Kasanın iç düzeni sorunsuzdu. Kutuları dahi tek tek özenle kargolayıp PC ile beraber gönderdiler. PC'yi aldıktan yaklaşık 5-6 ay sonra işlemcim yandı ve aradım sorun olduğunu söyledim. Bilgisayarı yollamamı gerekli kontrollerden sonra geri yollayacaklarını söylediler. Bilgisayarı geldiği gibi köpüklerle beraber güzelce kargolayıp yolladım 4 yada 5 gün hatırlamıyorum tam olarak bilgisayar geri geldi yeni işlemci işlemcinin kutusuna kadar her şeyi yollamışlar testleri bile tekrar yapmışlardı. Gerçekten çok memnun kaldım her konuda çok ilgililer kesinlikle tavsiye ederim şahsım adına.

Başlıkta da belirttiğim gibi İncehesap'dan herhangi bir sistem alabilir miyim? Kablolaması, müşteriye karşı ilgi, gönderim süreci gibi şeyler kısacası.
Yaptığınız yorumlar için şimdiden teşekkür ederim.
Hocam 6-7 ay önce ryzen 5 3600 rtx 2060 hazır sistem aldım şuan mağdur durumdayım 4 defa servise gönderdim CS GO da bile ani fps düsüşleri combatlarda kasışlar yaşıyorum. Hala sorunumu çözmediler haberin olsun.

Geri
Yukarı