İncehesap’tan James Donkey 711 alınır mı?

Cenkkaraman

Hectopat
Beyler şimdi indirime girdiğini gördüm. Sizce alınır mı? O fiyat bandında daha iyi bir Gaming kulaklık var mıdır? Bloody G528C ve HP h 160G nasıldır?

Gece lambası niyetine mi? Alınır.

Şakayı geçelim, ses ve mikrofon kalitesine "fiyatına göre iyi" denebilir fakat mikrofonu kısa. Kulak altında biraz boşluk bırakıyor, bu sebeple kafaya tam oturmuyor. Fiyatı mâkul seviyelere inerse alınabilir.

Gece lambası niyetine mi? Alınır.

Şakayı geçelim, ses ve mikrofon kalitesine "fiyatına göre iyi" denebilir fakat mikrofonu kısa. Kulak altında biraz boşluk bırakıyor, bu sebeple kafaya tam oturmuyor. Fiyatı mâkul seviyelere inerse alınabilir.
Fiyat önemli değil de kalite bakımından soruyorum. 3 tercihim var. Birisi bu diğerleri de Hp h160g ve bloody g528c bunlardan en kalitelisi hangisidir?

Beyler şimdi indirime girdiğini gördüm. Sizce alınır mı? O fiyat bandında daha iyi bir Gaming kulaklık var mıdır? Bloody G528C ve HP h 160G nasıldır?
Kendim kullanmadım fakat CS:GO'dan 3 arkadaşım bu markayı ve modeli aldı, TS3'de sesleri iyi geliyor ve kendileri memnun olduklarını söylemişlerdi ses falan kasarken.

Neden hocam peki? Kalite ve ses bakımından mı?
Bloody markasının dediğiniz 2 markadan daha kaliteli olduğunu düşünüyorum. Kulaklık konusunda da iyi iş çıkarıyorlar. Vereceğiniz parayı hayli hayli hakeden kaliteli bir firma. Çoğu ekipmanını da kullandığım için ben Bloody alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı