İncehesap'tan önce ekran kartı alıp sonra ekran kartsız sistem toplanır mı?

osomanTR

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
INTEL CORE I5 12400F & ASUS TUF GAMING B660M-E D4 & ASUS TUF GAMING 3070 TI V2 OC EDITION & KINGSTON FURY BEAST 16GB 3200 MHZ CL 16 DUAL KIT & CORSAIR MP600 4700 MB / 1950 MB 1 TB PCIE 4.0 M.2 SSD & COOLER MASTER MASTERBOX TD500 MESH ARGB 650W 80+ BRONZE
Dostlar Gaming gecesi gelmiş, 3070 uprising almayı düşünüyorum. Ekran kartını şimdi tek alsam, daha sonrasında ekran kartsız sistem toplama siparişi versem toplarlar mı? Benim düşüncem işlemcide iGPU varsa evet ama istediğim sistemdeki işlemci F yani ne olur durum bilmiyorum. En hızlı şekilde dönütlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Özellikle belirtirseniz bir test kartı ile test ederler, zaten gönderirken her şekilde ekran kartını ayrı olarak kutusunda yolluyorlar.

Bunun üzerine yazarken şöyle düşündüm; niye toplamasınlar ki?

Özellikle belirtirseniz bir test kartı ile test ederler, zaten gönderirken her şekilde ekran kartını ayrı olarak kutusunda yolluyorlar.

Bunun üzerine yazarken şöyle düşündüm; niye toplamasınlar ki?

Evet, benim düşüncem de o yönde. Sonuçta her türlü ayrı yollayacaklar. Ama kafamı kurcalayan kısım: Sonuçta oradan *sistem* alınırsa montaj yapılıyor. Ben ekran kartsız alacağım. iGPU da yok. Teknik olarak sistem olmuş olmuyor..

Bu arada 3070 ne kadar şu anda?

Kusura bakmayın akşam dönüt yapamadım 1 saatlik uyarı almıştım. Tahmin edebileceğiniz gibi o 1 saat içinde kampanya stokları (20 tanecik) eridi. Sorunuza gelecek olursak kampanya satış fiyatı 10998 TL idi. Müşterinin alma isteğini artırmak için de 2 gün önceden fiyatları baya baya (abartısız 10k) şişirip, şimdi de 10998 TL'yi gösterdiler. Biz de kendimizi 10k kazançta sanacaktık. Ama olan yine bize oldu: Böyle yapmakla kalmayıp şişmemiş fiyatı (10998 TL) kampanya bitiminde 1K yükselttiler. Kısacası onlar adına bayağı iyi bir geceydi (hem indirim deyip aslında indirim yapmadan kapış kapış 20 ürün sattılar, hem de orijinal fiyatı yükselttiler).

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı