İncehesap'tan RX580 sistem alınır mı?

TeK_ServeT

Hectopat
Yer
Kütahya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
6GB RAM DDR3
R7 240 2GB GDDR5 O.C
M5A78L-MX
AMD SEMPRON 145 3.4 GHZ OC.
Meslek
Öğrenci
2. elde böyle bir kasayı maksimum 8 bine toplarsınız.
7 senelik bir ekran kartı ve 5 senelik bir işlemci içeren kasaya 13 bin lira verilmez.

2.el almam fenerin şampiyon olmasıyla eş değer olabilir yani imkansız denilecek kadar zor 7 senelik ekran kartı hala guncelleme alıyor ama. Bu fıyata sıfır ne önerirsiniz?

2.el almam fenerin şampiyon olmasıyla eş değer olabilir yani imkansız 7 senelik ekran kartı hala guncelleme alıyor ama. BU FIYATA SIFIR NE ÖNERİRSİNİZ
Güncelleme alıyor olması bir şeyi değiştirmez. Ekran kartına özel bir güncelleştirme gelmediği sürece toplu verilen güncelleştirmelerin bir artısı veya eksisi yok. Benim ekran kartım da 10 senelik ama hala güncellemeyi buna da veriyorlar bir özellik vs. olmasa bile.

Sıfır almak baya kazık oluyor gördüğünüz gibi ama başka çare yoksa siz bilirsiniz.

Güncelleme alıyor olması bir şeyi değiştirmez. Ekran kartına özel bir güncelleştirme gelmediği sürece toplu verilen güncelleştirmelerin bir artısı veya eksisi yok. Benim ekran kartım da 10 senelik ama hala güncellemeyi buna da veriyorlar bir özellik vs. olmasa bile.

Sıfır almak bayağı kazık oluyor gördüğünüz gibi ama başka çare yoksa siz bilirsiniz.

Önemi olan beni tatmin etsin yeter RDR 3 GTA6 gibi bir gözüm hiç yok :) ufak tefek 2021 oyunları açmak bana yeter yorumunuz için teşekkür ederim.

Önemi olan beni tatmin etsin yeter RDR 3 GTA6 gibi bir gözüm hiç yok :) ufak tefek 2021 oyunları açmak bana yeter yorumunuz için teşekkür ederim.

Ben sitemimi 2.el aldım 16ya hocam haberiniz olsun.

Geri
Yukarı