İnceleme İnceleme Ajazz AK820 Pro

Merhaba,
Ajazz AK820 Pro ürününü satın almıştım, 2 Mayıs günü sipariş vermiştim ve bugün elime ulaştı. Kargolama gayet iyiydi, ürün sapasağlam, sarjı Full olarak ulaştı, klavye sesi çok tatlı rahatsız etmiyor. Renkleri güzel ancak ileride klavye de tuşlar da renkli olsun derseniz tuşları değiştirebilirsiniz. Beyaz rengini aldım, çok şık duruyor. Merak ettiğiniz şeyleri sorarsanız yardımcı olurum ve pixel ekranı da çok tatlı duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Ajazz AK820 Pro ürününü satın almıştım, 2 Mayıs günü sipariş vermiştim ve bugün elime ulaştı. Kargolama gayet iyiydi, ürün sapasağlam, sarjı Full olarak ulaştı, klavye sesi çok tatlı rahatsız etmiyor. Renkleri güzel ancak ileride klavye de tuşlar da renkli olsun derseniz tuşları değiştirebilirsiniz. Beyaz rengini aldım, çok şık duruyor. Merak ettiğiniz şeyleri sorarsanız yardımcı olurum ve pixel ekranı da çok tatlı duruyor.

Hocam kargo süreci hakkında bilgilendirirseniz sevinirim. İlk defa yurt dışı alışveriş yaptım kargo beklemek çok zor oluyormuş. Verdikten kaç gün sonra kargolandı?

2 Mayıs da sipariş verdim. Aşamalar da resimde.

1715942416351.png

13 Mayıs'ta sipariş verdim az önce elime ulaştı 9 gün sürdü. Bende sipariş verirken tedirgindim fakat çok hızlı şekilde geldi şaşırdım.

Dosya Ekleri

• IMG_3620.png
    IMG_3620.png
    122 KB · Görüntüleme: 7

Geri
Yukarı