İnceleme - Arctis Pro + GameDAC

Merhabalar tekrar kulaklık alacak olsanız yine Arctis Pro seçer miydiniz ? Bende almayı düşünüyorum fakat çok kararsız kaldım. Bazıları Sennheiser Game Zero öneriyor bazıları Razer Nari Ultimate bazıları Asus çok fazla arada kaldım ve çıkamıyorum ki Arctis Pro 'da karar kılsam bu sefer Gamedac olayı kafamı karıştırıyor. Deneyimlemiş biri olarak bana ne önerirsin ?
Hocam bende bu ürünü yurt dışından çok uygun fiyata aldım iyiki de almışım sizde almayı tercih edebilirsiniz tabi 2k tl gibi bir rakam verilir mi orası tartışılır

Hocam bende bu ürünü yurt dışından çok uygun fiyata aldım iyiki de almışım sizde almayı tercih edebilirsiniz tabi 2k tl gibi bir rakam verilir mi orası tartışılır
Merhabalar indirimde 1300 TL gibi bir fiyata aldım. Memnunum fakat bunun Gamedac olmayan modelini arkadaş almış bunda Hi-res nasıl açılıyor benimkinde geçiş yapabiliyorum işte Gamedac ile fakat o nasıl yapacak ?

Merhabalar indirimde 1300 TL gibi bir fiyata aldım. Memnunum fakat bunun Gamedac olmayan modelini arkadaş almış bunda Hi-res nasıl açılıyor benimkinde geçiş yapabiliyorum işte Gamedac ile fakat o nasıl yapacak ?
Hocam ben sadece gamedac modelinde hi-res var diye biliyorum çünkü ses kartı ile alakalı diye düşünüyorum

Ya bu gamedac benim elimde mevcut ama kulaklık yok. Bu gamedacı Beats kulaklıgımla ya da TV'de PS4'ümde kulaklıgı olmadan kullanabilir miyim? Kulaklık olmadan bir işe yaramıyor mu?

Ya bu gamedac benim elimde mevcut ama kulaklık yok. Bu gamedacı Beats kulaklıgımla ya da TV'de PS4'ümde kulaklıgı olmadan kullanabilir miyim? Kulaklık olmadan bir işe yaramıyor mu?
Kesin konuşmayım da başka bir kulaklıkla deneseniz de olur bence girişleri aynı sonuçta. Bu tarz başka kulaklığın ses kartını başka bir kulaklıkta kullandığımda çalışıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı