İnceleme Videosu Nasıl Olmalı?

Yurtdışından mouse olsun, klavye olsun birçok şey alıyorum. Bunların incelemelerini videolu olarak yayınlamak istiyorum. Video çekmem için bana birkaç tavsiyede bulunur musunuz? Mesela siz bir inceleme videosu izlerken ne beklersiniz? Birde ekipman konusunda yardımcı olur musunuz tripod vs video için hangi yazılımları kullanacağıma dair. Cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünü geldiği gibi açıp heyecanla incelemek yerine bir hafta, bir ay hatta bir yıla yakın bir kullanımdan sonra incelemeniz daha doğru olur. Çünkü ürünü yeni aldığınızda eksilerini söylemezsiniz. Teknik özelliklerini daha önceden öğrenip beklentilerinizi karşılayıp karşılamadığını, ürünün hangi kesime hitap ettiğini belirte bilirsiniz.

Öncelikle incelemeyi ben yapsam üreticinin kendi sayfasından yardım alırdım. Kutu açılımını video çekerdim. Seyircilerle samimi olurdum. Düzgün diksiyon ve telaffuz özelliği kazanmaya çalışırdım. Seyircilerin sorularına elimden geldiği kadar yanıt vermeye çalışırdım.

Öncelikle incelemeyi ben yapsam üreticinin kendi sayfasından yardım alırdım. Kutu açılımını video çekerdim. Seyircilerle samimi olurdum. Düzgün diksiyon ve telaffuz özelliği kazanmaya çalışırdım. Seyircilerin sorularına elimden geldiği kadar yanıt vermeye çalışırdım.
Peki çekim işini nasıl yapmamı önerirsin? Kameram yok g3 var kamerası iyi tripod da yok. Gerekli olan şeyleri biliyorsan yazarmısın temin etmeye çalışıcam.

Bence acele etme. Yavaş yavaş geliş. LG G3'ün kamerası başlangıç için size yeterli. Youtube'u biraz karıştırın. Kendi DIY Tripod'unuzu yapabilirsiniz.

Facebook hesabını paylaşırsan yardımcı olurum.
Mehmetcan Emanet | Facebook buyur.

Bence acele etme. Yavaş yavaş geliş. LG G3'ün kamerası başlangıç için size yeterli. Youtube'u biraz karıştırın. Kendi DIY Tripod'unuzu yapabilirsiniz.
Ama yurtdışından alacağım eşyaların geliş süreleri video yüklenme aralığını etkileyebilir alternatif bir öneriniz varmı? Normal bir sıklığı yakalamak için?

Videoları kuşbakışı olarak çekmeyi planlıyorum. DIY Tripod'lara biraz baktım sanki kuşbakıışı için uygun değiller.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı