İncelemelik oyun tavsiyesi

İncelemek için hangi oyunu istersiniz?

• Control

Oy: 25 50,0%
  • The Witcher 2

Oy: 6 12,0%
  • Rage 2

Oy: 8 16,0%
  • Little Nightmares

Oy: 5 10,0%
  • Kafana eseni

Oy: 6 12,0%

• Oy verenlerin toplamı
    50
Koş - bas - vur üçgeninde geçen oyunları sevdiğim ve henüz oynamadığım için Rage 2'yi seçerdim, oynayan birisinden nasıl bir oyun olduğu hakkında görüş duymak güzel olabilirdi.

Başlıkları çok yüzeysel bırakıyorsunuz, daha detaylandırmanızı öneririm. Örneklerle, karşılaştırmalarla vs.
Bir yerden sonra işin içinden çıkılmıyor. Önce puanlama ile yapmayı düşündüm ama bana göre değildi. Zaten incelemenin kişisel düşünceler içermesi gerektiğini düşünüyorum. Bu yüzden yorum odaklı. Onun dışında bazı oyunlarda evet başlıkları kısa tuttum, ben de farkındayım. Eleştiriniz için sağolun.

Bir yerden sonra işin içinden çıkılmıyor. Önce puanlama ile yapmayı düşündüm ama bana göre değildi. Zaten incelemenin kişisel düşünceler içermesi gerektiğini düşünüyorum. Bu yüzden yorum odaklı. Onun dışında bazı oyunlarda evet başlıkları kısa tuttum, ben de farkındayım. Eleştiriniz için sağolun.
Güzel dönüşünüz için ben teşekkür ederim, keyifli oyunlar. :)

Koş - bas - vur üçgeninde geçen oyunları sevdiğim ve henüz oynamadığım için Rage 2'yi seçerdim, oynayan birisinden nasıl bir oyun olduğu hakkında görüş duymak güzel olabilirdi.
Hocam biraz oynadım kafa patlatma oyunu gibi geldi. Sürekli birileri ölüyordu. Açıkcası gereksiz bir vahşet var oyunda. Normalde böyle hissetmem ama kötü hissettirdi kendimi bana.

Geri
Yukarı