İncellik hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Konuyu başlatan Xj9
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 172
  • Görüntüleme 28B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günler sonra dışarı çıktım. Bir sürü güzel kız gördüm, biri bile bakmadı. Hala çok kötüyüm.

Siz kafayı sıyırmışsınız. Yani sadece konu sahibi değil, hepiniz... İncel'lik ayağına sosyalleşememişsiniz bile, halbuki İncel'im diyip kenara çekileceğinize azıcık sosyalleşseniz ne kadar "size göre" tipsiz erkek varsa sevgilisi var. Yahu her zaman denk gelirsiniz, "güzel" kızların yanında "çirkin" erkekler bulunur. Kadın sarışın, manken gibi olur da erkeğe "keko" deriz hani. Eziklik psikolojisinden acilen çıkmanız lazım. Yok insel yok turusel yok hipergramaj(!), geçin bu işleri. İnsanlarla ne zaman konuşmaya başlarsınız, o zaman bu tarz şeylerin "önyargı" olduğunu öğrenirsiniz.

Siz kafayı sıyırmışsınız. Yani sadece konu sahibi değil, hepiniz... İncel'lik ayağına sosyalleşememişsiniz bile, halbuki İncel'im diyip kenara çekileceğinize azıcık sosyalleşseniz ne kadar "size göre" tipsiz erkek varsa sevgilisi var. Yahu her zaman denk gelirsiniz, "güzel" kızların yanında "çirkin" erkekler bulunur. Kadın sarışın, manken gibi olur da erkeğe "keko" deriz hani. Eziklik psikolojisinden acilen çıkmanız lazım. Yok insel yok turusel yok hipergramaj(!), geçin bu işleri. İnsanlarla ne zaman konuşmaya başlarsınız, o zaman bu tarz şeylerin "önyargı" olduğunu öğrenirsiniz.
Güzel kızın yanında yakışıklı bir erkek varsa o erkek ya betabuxxtur, ya ağzı laf yapan dark triad bir kekodur yada sosyal statüsü çok yüksektir, bazı konularda şanslıdır.
Günler sonra dışarı çıktım. Bir sürü güzel kız gördüm, biri bile bakmadı. Hala çok kötüyüm.
yjfytıuyıy.png

Son düzenleme:
Neden baktığını bilmediğin sürece bakmaları bir anlam ifade etmez. Bana da bakarlar ama belki de oje kullandığım için top olduğumu düşünüyorlardır sadece.

Bir sevgili edinmek cidden zor bir şey; aranıp bulunabilen bir şey olsa ne ala. Buna vakit harcamak yerine arkadaş edin ve sosyal çevreni genişletmeye çalış. Arkadaşlarımın arkadaşları derken istediğini bulursun bir ihtimal. Ayrıca, kendisini çirkin hisseden birçok kızın var olduğunu da unutma.

Biz erkekler olarak kendimizi geliştirip, kadınların zayıf noktasını kullansak, onların nefislerinin kölesi olması için sömürsek ve manipüle etsek daha mantıklı olmaz mı ? Olur Hem bizim faydamıza olmuş olur? Mesela kadınlar bir takım makyaj malzemelerine bağımlı, biz onların bu açığını kullanıp bundan faydalanabiliriz, bize bağımlı olurlar, aynı zamanda her satışta betabuxx lar para ödediği için onlara ve bize köle olurlar. Kadınlar erkeklere bağlı olmadan yaşayamaz. Zevkleri İçin Her Şeyi Yapabilecek Duruma Gelirler Onlara Zevklerini Verebilecek Kişiler de Bu Durumu Bilirler ve Zevk Karşılığı Onlara Yaptırmak İstediklerini Yaptırırlar.
Muhtemelen sadece kızı anlayabilmiştir?
Çoğu dişi birey böyledir, bu doğanın getirdiği bir yükümlülüktür. Buna karşı gelir veya gelmezsin, lakin her zaman içinde bir yerde o hisler var olmaya devam edecektir, bu aslında iyi bir sömürü malzemesi.

Neden baksınlar ki tanımadıkları birine? Yakışıklılıkla ya da çekicilikle alakalı bir durum değil tanımadığım insana neden bakayım?

Neden baksınlar ki tanımadıkları birine? Yakışıklılıkla ya da çekicilikle alakalı bir durum değil tanımadığım insana neden bakayım?
İlk adımı atan her zaman erkek oluyor, kadınlar hoşlandığını dahi ifade etmiyor. Bu kadınları soğuk, korkak ve itici yapıyor. Zaten beğendikleri ekrekler'de kendisinden çok üst kademe.

İlk adımı atan her zaman erkek oluyor, kadınlar hoşlandığını dahi ifade etmiyor. Bu kadınları soğuk, korkak ve itici yapıyor. Zaten beğendikleri Ekrekler'de kendisinden çok üst kademe.

İlk adımı atan her zaman erkekler olmuyor dostum. Kendimden biliyorum ayıca sen de çok güzel iyi bir fiziğe sahip bir kız olsaydın tanımadığın bir erkeğin yanına gidip konuşur muydun?

İlk adımı atan her zaman erkekler olmuyor dostum. Kendimden biliyorum ayıca sen de çok güzel iyi bir fiziğe sahip bir kız olsaydın tanımadığın bir erkeğin yanına gidip konuşur muydun?
Niye çirkin kızlar sürekli tanımadığı erkeklerle mi konuşuyor? Güzel kızlar sadece yakışıklı, iri ve zengin erkekleri tercih eder. Çirkin bir adam asla güzel kız elde edemez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı