İncellik hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Konuyu başlatan Xj9
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 172
  • Görüntüleme 27B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1. Kızlar kısa çirkin erkeklerden niye nefret ediyor o zaman?
Sadece egosu ile yaşayan kızlar dışında nefret eden kız yok. Kendinizden nefret ettirdiyseniz davranışlarınızdan dolayıdır.

2. Doğal davranın.. Foidler doğal davranıyor mu? Her hareketleri yapmacık.
Kendinize doğal ve doğru olun, başkalarına kendinizi kabul ettirmeye çalışmayın.

Ayrıca bizim artık bir şeyi isteme gibi bir beklentimiz yok.
3. Bu dediğin yalan, bir erkeğin hayattaki en büyük motivasyonu cinselliktir.
Kendi argümanını kendin yıktın. Kendini, başkalarına ve gene kendine kanıtlamaya çalışıyorsun. Buna gerek yok.

Foidler de sevgi ve ilgiye muhtaç, ama işte foid oldukları için bir şekilde bunu alıyorlar. Zaten bir foid sevgi ilgi görmese iki günde çıldırır. Biz yıllardır iyi bile dayanıyoruz. Feminen ve solipsist düşünceler bunu anlamaz.
Mutluluğu dışarıda aradığınız sürece mutluluğu bulamazsınız. Hadi buldun diyelim, kontrolü elinde olmayan şeyin kalıcı olacağına dair hiçbir garanti yok.

4. Tabi canım sorun kadınlarda değilmiş... Hipergami Lookism hepsi yalan zaten, iyi olalım kadınlar bizi sever değil mi ? Zaten kadınlar iyi erkekleri seviyor, PC leri değil. :D
Doğanın kurallarını yalanlamıyorum. Doğanın kurallarını değiştiremezsiniz. Değiştiremediğiniz için doğaya nefret etmek, sorununuzu daha da kötü yapmak dışında hiçbir işe yaramıyor. Sorun kadınlarda değil, sorun kendi mutluluğununun kadınlara bağlı olduğunu sanmanız. Bir kadın bulup kendinizi kanıtlamaya çalışmak yerine nefretinizden vazgeçip kendinize doğal ve doğru olun, kendinize yapmayı sevdiğiniz bir uğraş bulun. Bir kadın bulsanız bile hayatınızda hiçbir şey değişmeyecek. Mutluluğu sadece kendinizde bulabilirsiniz.

Bir de bu videoya bakabilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zaten zevk alanlarda sahte sevgiyle kendilerini kandırıyor.
Foidler de sevgi ve ilgiye muhtaç. Zaten bir foid sevgi ilgi görmese iki günde çıldırır.
İyi olalım kadınlar bizi sever değil mi ? Zaten kadınlar iyi erkekleri seviyor, PC leri değil. :D
Siz sevgiye inanıyor musunuz? Her şey çıkar ilişkisine dayanır. Sevgi diyen de kendini kandırır. Ciddi ilişki dedikleri bitiyor, kavgaya dönüşüyor. Ama genelevleri ben de sevmem orası ayrı.

Son düzenleme:
Doğal seleksiyonla eleneceklerini düşünüyorum. Doğada zayıf, çirkin ve güçsüz olanlar tercih edilmez. Bu insanlarda da böyledir.

İncel olmak herkesin anlayabileceği bir şey değil. Karşı cinsle konuşmaya çalışan bir incelin neler yaşadığını anlamanız imkansız. Mass shooting bence çok normal. Özellikle Amerika'da okullarda yaşanıyor. Bunun sebebi Amerika'da insanların silahlara erişiminin kolay olmasıdır. Benim de şu an elimin altında bir silah olsa öldürürüm. Dediğim anlar oldu. Sizin de olmuştur.

TR erkeklerinin %99 unun cesitli sebeplerden (yetersiz beslenme, asosyallik, ekonomi, gelenekler vs.) beta olmasi ve TR aile yapisindan dolayi incel olduklarini dusunuyorum. Oldukca zararli bir davranis bicimi ama sebepleri belli tabi. Her erkek guclu, kendine yeten, ahlakli vs. gibi ozellikleri tasimali fakat bunun yaninda tip ve/ya para da cok buyuk onem tasiyor. Hayatin gercekleri maalesef.

Yetişkin ve sorumlu bir birey olarak hayatımı kim ne der ne düşünür diye yaşamıyorum.
İsteyen kendine incel der isteyen adını kendi koysun. Kişi kendini hangi kategoriye koyuyorsa artık.
Yakışıklılık güzellik boy bos para bunlar gelip geçici şeyler böyle şeylere kafayı takmak yerine hayatı bize sunduklarıyla(akışında) yaşamak en doğrusu.

Bir erkek olarak da tercihim karşı cins.

Son düzenleme:
Sadece egosu ile yaşayan kızlar dışında nefret eden kız yok. Kendinizden nefret ettirdiyseniz davranışlarınızdan dolayıdır.
Ben kendi çapımda cevap vereyim, bizim her kızla yakınlaşmaya çalışma gibi bir amacımız yok, sorun bir nevi görünmez olmamız, hiçbir şekilde iletişim kurulamıyor, karşıdaki ürpertici görünümlü olunca hemen uzaklaşıyorlar.
Kendinize doğal ve doğru olun, başkalarına kendinizi kabul ettirmeye çalışmayın.
O zaman şu an hiçbirimiz yaşamayalım, başkalarına kabul ettiremeden sosyal ortam oluşmaz. Biz zaten kimseye kendimizi kabul ettirmeye çalışmıyoruz, maksat toplumdaki bu dengesizliğin haberini vermek.
Kendi argümanını kendin yıktın. Kendini, başkalarına ve gene kendine kanıtlamaya çalışıyorsun. Buna gerek yok.

Mutluluğu dışarıda aradığınız sürece mutluluğu bulamazsınız. Hadi buldun diyelim, kontrolü elinde olmayan şeyin kalıcı olacağına dair hiçbir garanti yok.

Doğanın kurallarını yalanlamıyorum. Doğanın kurallarını değiştiremezsiniz. Değiştiremediğiniz için doğaya nefret etmek, sorununuzu daha da kötü yapmak dışında hiçbir işe yaramıyor. Sorun kadınlarda değil, sorun kendi mutluluğununun kadınlara bağlı olduğunu sanmanız. Bir kadın bulup kendinizi kanıtlamaya çalışmak yerine nefretinizden vazgeçip kendinize doğal ve doğru olun, kendinize yapmayı sevdiğiniz bir uğraş bulun. Bir kadın bulsanız bile hayatınızda hiçbir şey değişmeyecek. Mutluluğu sadece kendinizde bulabilirsiniz.

Bir de bu videoya bakabilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yani bunca insan boşuna makyajla, giyimle uğraşıyor. Bana daha çok Incel'ları gen havuzundan tamamen kaldırmaya çalışıyorsunuz gibi geldi. Video konusunda da cevabımı düzenlemeyi düşünüyorum, ama yanlış şu, Incel olmanın cinsiyete bağlı olmadığını söylüyorki tamamen yanlış. Dişiler seçicidir, yarışmacı değil. Bu yüzden Incel olamazlar bildiğim kadarıyla.

Son düzenleme:
Doğal seleksiyonla eleneceklerini düşünüyorum. Doğada zayıf, çirkin ve güçsüz olanlar tercih edilmez. Bu insanlarda da böyledir.
Yahu o zaman inceller neden örgütlenip sizin can güvenliğinizi tehdit etmesin ? Resmen incelleri ölüme terk ediyor buna da doğal seleksiyon diyorsunuz, bu kafayla daha çok shooter saldırısı olur. Mor saçlı feminist teyzeler ve simp burjuvaları sevindirecek şeyleri desteklediğiniz ve önemsediğiniz kadar dışlanmış ve sevgi görmemiş insanların yanında olup onları desteklesenize.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı