İncir ağacından gelen ses nedir?

Eskipcmahrumu

Picopat
Merhaba arkadaşlar. Az önce balkona çamaşır asmak için çıkmıştım. Oturduğumuz kat yere yakın 3 4 metre kadar. Ve tam karşı hizada incir ağacı var, çok karanlık hiçbir şey belli olmuyor. Asarken incir ağacının oradan insan desen değil, hayvan desen değil, korkunç sesler gelmeye başladı. Şşt dedim ve kısa süreliğine kesilip tekrar devam etmeye başladı. Bende odama kaçtım, odamda aynı tarafa bakıyor, pencereden incir ağacı gözüküyor. Ve odama geçtiğimde ses kesildi. Evde tekim, rüzgar olmamasına rağmen kapı çarpıyor şu an. Büyük ihtimalle dalga geçiliyor. Ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar. Az önce balkona çamaşır asmak için çıkmıştım. Oturduğumuz kat yere yakın 3 4 metre kadar. Ve tam karşı hizada incir ağacı var, çok karanlık hiçbir şey belli olmuyor. Asarken incir ağacının oradan insan desen değil, hayvan desen değil, korkunç sesler gelmeye başladı. Şşt dedim ve kısa süreliğine kesilip tekrar devam etmeye başladı. Bende odama kaçtım, odamda aynı tarafa bakıyor, pencereden incir ağacı gözüküyor. Ve odama geçtiğimde ses kesildi. Evde tekim, rüzgar olmamasına rağmen kapı çarpıyor şu an. Büyük ihtimalle dalga geçiliyor. Ne yapmalıyım?

Telefon kaydına al at.

Cinlere inananlar hulka da inanıyordur net.

Bence, Konu Troll. 13 Yaşındasınız, Neden çamaşır asıyorsunuz bu saatte? Neden evde tek başınasınız?

Cinlere inananlar hulka da inanıyordur net.

Bence, konu troll. 13 yaşındasınız, neden çamaşır asıyorsunuz bu saatte? Neden evde tek başınasınız?

Ona inanmiyorsan kitabada iman etmiyorsun demektir bu da insani ateistlige surukler ama ateistsen sorun yok. Bunu keske beni etiketleyerek soyleyebilseydin.

Ona inanmiyorsan kitabada iman etmiyorsun demektir bu da insani ateistlige surukler ama ateistsen sorun yok. Bunu keske beni etiketleyerek soyleyebilseydin.
Hocam size yazmadım. Farkındaysanız sizin üstünüz de bir yorumum var. Sayfadaydım. Random atacaktım baya yazdım fakat, silineceğinden dolayı randomu silip böyle bir şey yazdım. Agnostiğim.

Hocam size yazmadım. Farkındaysanız sizin üstünüz de bir yorumum var. Sayfadaydım. Random atacaktım bayağı yazdım fakat, silineceğinden dolayı randomu silip böyle bir şey yazdım. Agnostiğim.

Yok yok sorun yok zaten soyledim bende sadece bende kucuklukten falan hep oyle duymustum o yuzden iyi aksamlar hocam.

Geri
Yukarı