İndeks Kitap Güvenilir mi?

Berkay4154

Kilopat
Merhaba, arkadaşlar kitap alacaktım genel de aldığım yerler bellidir lakin bu sefer aldığım yerlerde kitabın fiyatı biraz pahalı geldi ama İndeks kitapta ucuza buldum lakin emin olamadım bazı insanlar alışverişte sorun yaşamış. Daha önce alışveriş yapan varsa müşteri memnuniyeti açısından değerlendirme yapabilir mi?

Kitapbul adlı bir uygulama var Play Store'da. Aradığın bir kitap varsa toplu olarak fiyatını gösteriyor kitap sitelerindeki. Cimri,Akakçe siteleri mantığında. Bir göz atabilirsin işine yarayabilir. Ayrıca ben alışverişlerimi kitapyurdu'ndan yapıyorum fiyat olarak her zaman diğer sitelere göre uygun.

Kitapbul adlı bir uygulama var Play Store'da. Aradığın bir kitap varsa toplu olarak fiyatını gösteriyor kitap sitelerindeki. Cimri,Akakçe siteleri mantığında. Bir göz atabilirsin işine yarayabilir. Ayrıca ben alışverişlerimi kitapyurdu'ndan yapıyorum fiyat olarak her zaman diğer sitelere göre uygun.
Bu 11.11 olayı falan olduğunda diğer sitelerde bazı kitaplar daha uygun ama genelde Kitapyurdu favoridir.

Uygulama için teşekkürler. Kitapyurdu'nu bende kullanıyorum ama aradığım kitap orada da yaklaşık 10 TL daha pahalı.

Uygulama için teşekkürler. Kitapyurdu'nu bende kullanıyorum ama aradığım kitap orada da yaklaşık 10 TL daha pahalı.
Büyük olasılıkla siz ders kitabı vs. arıyorsunuz. Ben daha çok edebiyat kategorisi için belirtmiştim. :D

Merhaba, arkadaşlar kitap alacaktım genel de aldığım yerler bellidir lakin bu sefer aldığım yerlerde kitabın fiyatı biraz pahalı geldi ama indeks kitapta ucuza buldum lakin emin olamadım bazı insanlar alışverişte sorun yaşamış. Daha önce alışveriş yapan varsa müşteri memnuniyeti açısından değerlendirme yapabilir mi?

Daha önce İndeks Kitap'tan alışveriş yaptım, hızlı şekilde elime ulaştı, hiçbir sorun yaşamadım. Bence gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz, piyasada en ucuz orada buldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı