Oyun Indiegala'da DISCORD koduyla indirim

Adamlar bazı ülkeler için Dolar kurunu güncellemeyi unutmuşlar ve bu sorunun devam etmemesi için Dolar hariç diğer tüm para birimlerini yasakladırlar. Çünkü İndieGala'nın Discord'unda brezilyalı bir kişi ''Brezilyanın para birimiyle artık alışveriş yapamıyorum'' yazmıştı. Sanırım yasaklama sadece TL'ye özgü değil. TL ile neden alışveriş yapılamadığını soranlara da hiç cevap vermiyorlar bilerek belli ki bu bir site açığıymış. Bazı oyunlar bu zamanda çok ucuz görunüyordu büyük ihtimal alınan bütün kodları iptal edip para iadesi yapacaklardır.
En açıklayıcı yazı bu olmuş. Şimdilik sitenin insafına kalmış durumdayız umalım ki geri iade olmasın. Tamda Spider-Man da eğlenmeye başlamışken.

En açıklayıcı yazı bu olmuş. Şimdilik sitenin insafına kalmış durumdayız umalım ki iade olmasın. Tam da Spider-Man'da eğlenmeye başlamışken.

Hocam şansa da bizim evde şu an altyapı yok bilgisayarında interneti yok oyunu ben başka bir yerde yüklemiştim şu an internet olmadığı için keyi alsalar bile ben oynamaya devam edebileceğim.

Screenshot_20231008_205207.jpg

Discorddan bu şekilde yazdılar, yarın düzelteceklermiş.

Geri
Yukarı