Oyun İndieGala'da güzel fiyatlara düşmüş bazı oyunlar

Ödeme yöntemi nasıl oluyor acaba sadece bunlar çıkıyor bende.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230823-205716~2.png
    Screenshot_20230823-205716~2.png
    113,7 KB · Görüntüleme: 39
Assassin's Creed Valhalla - 67.25 TL - Kod aşağıdaki ülkelerde geçerli değil bu arada. (Uplay Kodu)

Moldova, Republic of, Kyrgyzstan, Russian Federation, Uzbekistan, Armenia, Georgia, Türkmenistan, Tajikistan, Kazakhstan, Azerbaijan, Ukraine, Belarus

Far Cry 6 - 67.25 TL (Uplay Kodu)

Beyond: Two Souls - 22.72 TL (Steam kodu)

Detroit: Become Human - 46.85 TL (Steam kodu)

Marvel's Spider-Man Remastered - 500TL (Steam kodu) - İndirimde değil ama Steam'in neredeyse yarısı fiyatında.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales - 500TL (Steam kodu)

God of War - 330 TL (Steam kodu) - Kod aşağıdaki ülkelerde geçerli değil.
Moldova, Republic of, Kyrgyzstan, China, Russian Federation, Uzbekistan, Armenia, Georgia, Turkmenistan, Tajikistan, Kazakhstan, Azerbaijan, Ukraine, Belarus

Subnautica - 25TL (Steam kodu)

Subnautica: Below Zero - 24.82TL (Steam kodu)

Ek olarak Assassin's Creed ve Far Cry serisinin diğer oyunlarından bazıları da indirimde. Geçerli olmayan ülkeleri kontrol edip alabilirsiniz.
Beyond Two Souls bildiğin beleşmiş. 🤣

Detroit daha güzel ama sabah stok bitti ya. Zamanında Steam'den 50 liraya almıştım burada ondan bile ucuz.

Yukarıda Nays ile ödeme yapılmadığı söylenmiş, deneyin şansınızı.

Resmen Humble Bundle ve eTail Quantic Dream oyunlarıni alalım diye uğraştı 3 oyunu 130 lira gibi ucuz bir miktar odeyerek aldım gecen hala bu oyunlari almayan daha bu paralara bulamaz gibi.

Resmen Humble Bundle ve eTail Quantic Dream oyunlarıni alalım diye uğraştı 3 oyunu 130 lira gibi ucuz bir miktar odeyerek aldım gecen hala bu oyunlari almayan daha bu paralara bulamaz gibi.

Steam üzerinde hepsi 200+ fiyatlara satılıyor. 22, 23, 50 liralara da almayanlar için denilecek bir şey yok artık.

İndirim varmış ve devam ediyormuş gibi gözükse de hesap bilgileri girildikten sonra kodun geldiği mesajdaki fiyat farkları hiç de indirim varmış gibi gözükmüyor. ACR 77 TL , AC3 Remastered 200 TL ve Subnautica'nın 2. oyunu için 440 TL istiyor.

İndirim varmış ve devam ediyormuş gibi gözükse de hesap bilgileri girildikten sonra kodun geldiği mesajdaki fiyat farkları hiç de indirim varmış gibi gözükmüyor. ACR 77 TL, AC3 Remastered 200 TL ve Subnautica'nın 2. oyunu için 440 TL istiyor.

Bende de ve diğerlerinde de aynı şey oldu. Birkaç kere sepete ekleyip çıkarın ya da bekleyin bir süre. 3 oyunu 60 lira gibi bir fiyata aldım.

Geri
Yukarı