İndirdiğim dosyadan virüs bulaşmış mıdır?

Avira mı? İlk defa duyuyorum. Eğer hala içiniz rahat etmiyor ise Kaspersky İnternet Security ile Malwarabytes ile tarat. Eğer dediğim programları kurarsan Avira'yı sil.
Bilgisayarımı sıfırladığım için bir sorun olacağını düşünmüyorum. Hangi antivirüs'ü kullancağım seçemiyorum bu konuda Bitfender , kaspersky, norton, comodo önerenler var bazıları başka şeyler öneriyorlar. Nasıl karar vereceğim bilmiyorum.

Bilgisayarımı sıfırladığım için bir sorun olacağını düşünmüyorum. Hangi antivirüs'ü kullancağım seçemiyorum bu konuda bitfender, Kaspersky, Norton, Comodo önerenler var bazıları başka şeyler öneriyorlar. Nasıl karar vereceğim bilmiyorum.

Ben olsam Kaspersky seçerdim ama seçim sizin hepsi iyi antivirüsler.

Bilgisayarımı sıfırladığım için bir sorun olacağını düşünmüyorum. Hangi antivirüs'ü kullancağım seçemiyorum bu konuda Bitfender , kaspersky, norton, comodo önerenler var bazıları başka şeyler öneriyorlar. Nasıl karar vereceğim bilmiyorum.
Ben de bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Benim önerim Kaspersky İnternet Security ve onun yanında Malwarabytes, çok güzel ikililer. Bu arada sakın ama sakın Avast kullanma.
hepsi iyi antivirüsler.
Hepsi iyi değil hocam.

Geri
Yukarı