İndirdiğim programalar siliniyor

Wague

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba bilgisayarımda herhangi bir virüs programı yok Windows Defender kapalı ama indirdiğim programlar bilgisayarı açıp kapattıktan sonra siliniyor bunun nedeni nedir acaba mesela oyun kuruyorum setup kendi kendiliğine iptal ediliyor bir çözümü var mıdır?

Windows 7 kullanıyorum bu arada.

Arkadaşlar öncelikle merhaba bilgisayarımda herhangi bir virüs programı yok Windows Defender kapalı ama indirdiğim programlar bilgisayarı açıp kapattıktan sonra siliniyor bunun nedeni nedir acaba mesela oyun kuruyorum setup kendi kendiliğine iptal ediliyor bir çözümü var mıdır?

Windows 7 kullanıyorum bu arada.
Deep Freze olabilir belki. Sağ alt köşede yukarı bakan bir ok var. Ona tıkla. Ayı gibi bir simge var. O var mı bak bakalım.

Burdan indirmeyi denerseniz silinmez belki :)
Benim jeton paraşütlü anca indi.😌🤣 setuptan oyun nasıl kuruluyor? CD mi kullanıyor acaba? Bu devirde de CD yok. Ne olduğu belli oldu. Korsan yazılım. Konu kilitlenmeli.

Bilip bilmeden konuşmayın gözünüzü seveyim indireceğim oyun eski sanki ben bilmiyorum Steam platformundan indirmeyi her şeye sazan gibi atlamayın önce bir sorun iyki bir yardım istedik.

Yeni konular

Geri
Yukarı