İndirilen dosya virüs mü?

Kasperky gibi yazılımların önemi ilk etapta bulaşmaması içindir, hiçbir anti-virüsün %100 koruma ya da zararlıyı yakalama gibi bir iddiası yok. Pekala BIOS'a, GPU'ya sızan virüsler de var. Şans işi tamamen, tarat eğer bir virüs bulup silerse ne ala.

Hayırlı olsun kardeşim ekran kartınla birilerine para kazandırırsın artık. Garanti çözüm istiyorsan format at, ama benim önerim format atma ve ekran kartını hileyi yapan arkadaş mining ile yesin. İnsanlara para kazandırıp sevaba girersiniz, hem de belki performansı düşünce oyun oynamayı bırakırsınız. Bence güzel olur.

Hayırlı olsun kardeşim ekran kartınla birilerine para kazandırırsın artık. Garanti çözüm istiyorsan format at, ama benim önerim format atma ve ekran kartını hileyi yapan arkadaş mining ile yesin. İnsanlara para kazandırıp sevaba girersiniz, hem de belki performansı düşünce oyun oynamayı bırakırsınız. Bence güzel olur.
Ters psikoloji :D

Ben bir hile indirmeye çalıştım ve indirdim. Dosyalarına baktığım crpyto diye bir dosya gördüm ona bastım ama hiçbir kurma falan yapmadım ve bulaşmış mıdır? Bulaştıysa Kaspersky korur mu?

Normalde üzülürdüm geçmiş olsun derdim ama iyi olmuş umarım virüsdür siz başkalarının zevkini baltalıycam diye uğraşırsanız virüsü yersiniz bir daha yapmayın bari.

HitmanPro ile tam tarama yapın. Çok hızlı şekilde tarama yapar. Virüsü sadece bulup size dosya dizinini gösterir. Silmez. (ücretli versiyonda siler) eğer yine içinizde kaldıysa, bir flash belleğe "Kaspersky Rescue Disk" kurun. İşletim sistemi kapalıyken daha iyi tarama yapar.

Ben bir hile indirmeye çalıştım ve indirdim. Dosyalarına baktığım crpyto diye bir dosya gördüm ona bastım ama hiçbir kurma falan yapmadım ve bulaşmış mıdır? Bulaştıysa Kaspersky korur mu?

Umarım ekran kartın kötüdür de hemen değişim yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı