İndirilen dosyalar yavaş iniyor

dark2323

Decapat
Daha fazla  
Yüksek GB programları nedense geç indiriyor. Mesela; CS indiriyorum saniyede 1 MB GTA 5 indiriyorum 30 kb/sn indiriyor torent kulandım daha berbat 1kb/sn veya 15 kb/sn indiriyor. DNS falan odur budur falan degiştirdim işe yaramadı. Windows 7 de falan GTA 5 indiriyordum saniyede 1MB gidiyordu şimdi nedense olmuyor.

Yüksek GB programları nedense geç indiriyor. Mesela; CS indiriyorum saniyede 1 MB GTA 5 indiriyorum 30 kb/sn indiriyor torent kulandım daha berbat 1kb/sn veya 15 kb/sn indiriyor. DNS falan odur budur falan degiştirdim işe yaramadı. Windows 7 de falan GTA 5 indiriyordum saniyede 1MB gidiyordu şimdi nedense olmuyor.
Wi-Fi ile bağlıyorsanız eğer, Wi-Fi sürücüsünü indirdiniz mi?

Steam ekran görüntüsü? Speedtest ekran görüntüsü? Sistem özellikleri? Kullandığınız modem? Bağlantı tipi?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    110 KB · Görüntüleme: 22
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    15,9 KB · Görüntüleme: 28
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    9,5 KB · Görüntüleme: 17
Hız testi sonuçları indirme hiziniz kaç Torrent seed duşükse indirme hızi düşuk olur orneğin ben film indiriyorum torrentren 7.5 GB seeds düsük olduğu için 100 KB hizda iniyor.

Hız testi sonuçları indirme hiziniz kaç Torrent seed duşükse indirme hızi düşuk olur orneğin ben film indiriyorum torrentren 7.5 GB seeds düsük olduğu için 100 KB hizda iniyor.

Başka torentlerde denedim olmadı zaten resimleri güncelledim düşük MB hızlı yüksek GB yavaş indiriyor.

Son sürüm sadece yüksek GB programlarda oluyor örnegin GTA 5 gibi.

marka tenda
Steam' den yüklüyorsanız eğer;
Sol Üstteki Steam>İndirmeler>İndirme önbelleğini temizle.
Bunu deneyebilirsiniz. Eğer Turbobit gibi internet sitelerinden yüklüyorsanız, kasıtlı olarak hızınız yavaşlatılmıştır.

Geri
Yukarı