İndirilen dosyalar yavaş iniyor

Dosyayı indirdiğiniz kaynağın size sunduğu leech hakkı kadar indirebilirsiniz. Bu sınırı aşmak için IDM gibi programlar kullanılabilir ama güven vermez. Oyunu Steam'den indirmiş olsaydınız böyle bir sorun ile karşılaşılmaz. Torrent'ya da benzer sistemler leech ve seed üzerine çalışır verimsiz indirdiğiniz yerden düşük hızlar almanız normal. Bazı yerlerde hiç seed olmayabilir.

Dosyayı indirdiğiniz kaynağın size sunduğu leech hakkı kadar indirebilirsiniz. Bu sınırı aşmak için IDM gibi programlar kullanılabilir ama güven vermez. Oyunu Steam'den indirmiş olsaydınız böyle bir sorun ile karşılaşılmaz. Torrent'ya da benzer sistemler leech ve seed üzerine çalışır verimsiz indirdiğiniz yerden düşük hızlar almanız normal. Bazı yerlerde hiç seed olmayabilir.

Bayağı bir site gezdim ama hepsinde aynı oldu.

Bayağı bir site gezdim ama hepsinde aynı oldu.

Sana bir site verirdim ama maalesef yasak MediaFire sitesi 5 part 10 GB araştır bulursun.
Onu eskiden kulanmıştım süresi doldu artık girilmiyor crack yaptım daha kötü oldu artık girmiyor programa :D

Katılımsız bulabilirsin Chrome gbi tarayıcılarda indirme hızı sabit olmuyor maalesef.

Geri
Yukarı