İndirilen Türkçe yama virüslü mü?

regularbest

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Epic Games'ten Tomb Raider GOTY indirdim ve Türkçe yama kurmak istedim. Burdaki linkten indirme işlemi yaptım. VirusTotal sitesinden indirdiğim dosyayı tarattım ve 1 riskli dosya olduğunu ve "trojan" olduğunu gösterdi. Windows Defender'den tarama yaptım ama virüs bulunamadı yazdı. Sizce trojan olma olasılığı nedir? Kaspersky indirecektim tarama yapmak için ama paralıymış.

1 Aylık Kaspersky deneme üyeliğini kullanabilirsiniz.

Normalde Türkçe yamalar virüssüz ama bazen de VirusTotal bazen hata veriyor eğer SS atarsan bakabilirim zaten Windows'un korumasıda çok güçsüz bu arada bedava antivirüs istiyorsan en iyisi Kaspersky eğer paraya kıyarsanda BitDefender şiddetle tavsiye ederim ben kullanıyorum çok iyi.

Normalde Türkçe yamalar virüssüz ama bazen de VirusTotal bazen hata veriyor eğer SS atarsan bakabilirim zaten Windows'un korumasıda çok güçsüz bu arada bedava antivirüs istiyorsan en iyisi Kaspersky eğer paraya kıyarsanda BitDefender şiddetle tavsiye ederim ben kullanıyorum çok iyi.
Aslında şöyle oldu, ben indirmeden linki VirusTotal'e attım ve virüs yok dedi daha sonrasında kurdum yamayı ve indirdiğim dosyayı attım emin olmak için ve bu sefer Trojen uyarısı yaptı ama sadece 1 tane dosyada buldu, diğerlerini temiz gösterdi.

Aslında şöyle oldu, ben indirmeden linki VirusTotal'e attım ve virüs yok dedi daha sonrasında kurdum yamayı ve indirdiğim dosyayı attım emin olmak için ve bu sefer trojan uyarısı yaptı ama sadece 1 tane dosyada buldu, diğerlerini temiz gösterdi.

Kanka zaten bazı çöp Anti-Virüs'ler oluyor bütün dosyalara virüslü diyor.

Geri
Yukarı