İndirilen Türkçe Yamanın VirusTotal Sonuçları

egesacintii

Femtopat
Türkçe yama indirdim ve açmadan önce taramak istedim. Virustotalde tarattığımda sonuçlar bu şekilde. Sizce bir problem olur mu? Bilmeyen arkadaşlar 68/1 muhtemelen yoktur vs. yazmasın lütfen. Daha önce 68/4'ten bir türkçe yama indirmiştim. Son anda öğrendim ki indirdiğim site tamamen scam ve mining virüsleri ile doluymuş. Bu tarz dosyalarda çıkan sonuçları veya crack dosyalarında çıkan sonuçları virüsten nasıl ayırt edebilirim? Ve bu sonuç normal mi?

Dosya Ekleri

• asd.png
    asd.png
    100,5 KB · Görüntüleme: 88
O AV uygulaması sistemime Virustotal taraması yaptığım zaman Lenovo Service Bridge uygulamasını da öyle görmüştü galiba. Ya da başka bir programdı. Ama o AV diye hatırlıyorum. Bir şey olur mu bilmem.

@Murat5038

Türkçe yama indirdim ve açmadan önce taramak istedim. VirusTotal'de tarattığımda sonuçlar bu şekilde. Sizce bir problem olur mu? Bilmeyen arkadaşlar 68/1 muhtemelen yoktur vs. yazmasın lütfen. Daha önce 68/4'ten bir Türkçe yama indirmiştim. Son anda öğrendim ki indirdiğim site tamamen scam ve mining virüsleri ile doluymuş. Bu tarz dosyalarda çıkan sonuçları veya crack dosyalarında çıkan sonuçları virüsten nasıl ayırt edebilirim? Ve bu sonuç normal mi?

1 motor virüs gösteriyor ise virüs var diye bir şey yok, içerisindeki kodlardan dolayı virüs gözüküyor olmalı telaş edecek bir durum yok. Kendi yazdığım programlarda bile 1 tehdit gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı