İndirilenler klasörünü değiştirme

• Konuyu başlatan Cnzxr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 180

Cnzxr

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart:ASUS PRIME B450M-K II İşlemci:Amd Ryzen 3 2200g Ram:Patriot 8gb 3200mhz
İndirilenleri E diskini geçirmek isterken taşı yaptığımda direk E'yi indirilenler yaptım yanlışlıkla, bunu nasıl düzeltirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam olarak ne demek istediniz?

Ya ben dedmki bir tane disk olusturim bir taraf Visual C falan Windows şeyleri diğer diskte benm kullanacağım şeyler olsun Windows sorun çıukarırsa gitmesin diye disk oluşturdum.
Sonra indirilenleride e ye taşımak istedim özelliklerden e yi seçip kabul ettim ama direk eyi indirilenler yaptı inenler edeki dosyaya değil e ye iniyor.

Ya ben dedmki bir tane disk olusturim bir taraf Visual C falan Windows şeyleri diğer diskte benm kullanacağım şeyler olsun Windows sorun çıukarırsa gitmesin diye disk oluşturdum.
Sonra indirilenleride e ye taşımak istedim özelliklerden e yi seçip kabul ettim ama direk eyi indirilenler yaptı inenler edeki dosyaya değil e ye iniyor.

E'yi nasıl indirilenler yaptıysanız indirilenler klasörünü seçip indirilenler klasörünü indirilenler yapmayı deneyebilirsiniz.

Google'dan indirdiklerinizin yerini mi degiştirmek istiyorsunuz?

Windows'tan kastediyor.

E'yi nasıl indirilenler yaptıysanız indirilenler klasörünü seçip indirilenler klasörünü indirilenler yapmayı deneyebilirsiniz.

Windows'tan kastediyor.

İşte olmuyor o su hatayı veriyor

1704622722069.png

Bir çözemedim eski haline getirim diyorum oda olmuyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı