İndirilenleri farklı diske kaydetme

395146

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Bilgisayarımda 2 tane sürücü veya diskim var(bilgisayarlar hakkında çok bilgim yok).Birinde 200 GB yer var diğerinde ise 2 TB. Ben indirdiğim her şeyin 2TB olana gitmesini istiyorum. Ama indirdiklerim küçük olana gidiyor ve bilgisayarı dolduruyor bende bir şey yükleyemiyorum. Nasıl yüklediğim her şeyi 2TB olana yükleyeceğim? (Hemen bilgisayarda iyi değilsen niye giriyorsun siteye falan demeyin yardım edebilecekseniz edin lütfen)

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Bilgisayarımda 2 tane sürücü veya diskim var(bilgisayarlar hakkında çok bilgim yok).Birinde 200 GB yer var diğerinde ise 2 TB. Ben indirdiğim her şeyin 2TB olana gitmesini istiyorum. Ama indirdiklerim küçük olana gidiyor ve bilgisayarı dolduruyor bende bir şey yükleyemiyorum. Nasıl yüklediğim her şeyi 2TB olana yükleyeceğim? (Hemen bilgisayarda iyi değilsen niye giriyorsun siteye falan demeyin yardım edebilecekseniz edin lütfen)

Hangi internet tarayıcısını kullanıyorsunuz?

Tarayıcı için ---> ayarlar ---> gelişmiş ayarlar ---> indirilenler ---> Konum (değiştir)
Steam için ---> ayarlar ---> indirmeler ---> içerik kütüphanesi ---> konum seç

Tarayıcının ayarlarından indirme konumunu değiştirebilirsin. Steamde de diğer diske steam kütüphanesi oluşturarak, dosyaları oraya taşıyabilir veya direk olarak indirebilirsin.

Geri
Yukarı