İndirim Dönemleri Ne Zaman?

Geçen senede bu dönemlerde 7 lirayı görmüştü dolar. Yaz olunca 5.27'ye kadar indi. Belki bu senede aynısı olur bende PC almaya niyetlendim fakat doların sağı solu belli olmuyor. Ayrıca keep calm and hate dollars. Don't be a vatan hayini

Bazı ürünlerdeki fiyat değişikliklerini gözlemlediğimde 21 şubat ve 21 mart tarihlerinde ani düşüşler olduğunu gördüm. Sanırım her ayın 3.haftası oluyor indirim. Beklemeye değeceğini düşünüyorum. Şahsen bekleyeceğim.

Satıcı ile alakalı konuyu açtığımda konsol fiyatlarına gelmişti muhabbet arkadaşlardan biri şu fotorağfı attı.

3ce6d089-2dd7-47d0-91a4-0553a5b00ab4-jpeg.535067

Dolar 7 ye dayanmış... Malesef önümüzdeki 4-5 ay daha indirim beklememek lazım. Ancak eylül-ekim zamanlarına piyasa durgunlaşınca "belki" indirim yaparlar

Dolar 7 ye dayanmış... Malesef önümüzdeki 4-5 ay daha indirim beklememek lazım. Ancak eylül-ekim zamanlarına piyasa durgunlaşınca "belki" indirim yaparlar
Bence asıl bu dönemlerde olur indirim. Satışlar durdu stokları sağlam olmayan firmalar çok sıkıntı çeker. Bu açıdan bir indirim çok yerinde ve güzel olacaktır. İndirimin gelme ihtimali yüksek bence.

Hepimiz virüsün bitimini bekliyoruz ama bu baya uzun bir süreç,çok belliydi bilgisayar bileşenlerini vuracağı,en çokta bizi vuracağı ama malum durumlardan ötürü zamanında alamadık.Kahrolası parasızlık:D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı