İndirim nasıl takip edilir?

murathanc

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba herkese iyi Sosyaller.
2-3 ay içerisinde 30 bin bandında bilgisayar toplamak istiyorum.
Tak diye 30'u koyamıyorum maalesef. Asgari ücretli çalışanım, 2 ay sonra bu meblayı toplamış olacağım.

Lakin masaüstü toplayacağım için parça parça alabilirim, buna imkanım var. Konuya geleyim.

Tecrübelerinize dayanarak sormak istiyorum. İndirim nasıl yakalaybilirim?
Sabır konusunda ister istemez sıkıntım yok, beklemem gerek zaten. Her gün bütün almak istediğim parçaları tek tek Akakçe'den aratmaktan başka fikir gelmedi aklıma.

Başka tavsiyesi olan varsa duymayı çok isterim zira bu düşündüğüm şey pek mantıklı gelmedi...

Merhaba herkese iyi sosyaller.
2-3 ay içerisinde 30 bin bandında bilgisayar toplamak istiyorum.
Tak diye 30'u koyamıyorum maalesef. Asgari ücretli çalışanım, 2 ay sonra bu meblayı toplamış olacağım.

Lakin masaüstü toplayacağım için parça parça alabilirim, buna imkanım var. Konuya geleyim.

Tecrübelerinize dayanarak sormak istiyorum. İndirim nasıl yakalaybilirim?
Sabır konusunda ister istemez sıkıntım yok, beklemem gerek zaten. Her gün bütün almak istediğim parçaları tek tek Akakçe'den aratmaktan başka fikir gelmedi aklıma.

Başka tavsiyesi olan varsa duymayı çok isterim zira bu düşündüğüm şey pek mantıklı gelmedi...

Turuncu ve sarı sitelerde araştır. Her aya indirim veriyorlar genelde. İtopya'da indirim bulabilirsin. Sadece sıkı araştır. Ya da mavi ahtapotlu siteyi kullan.

Yeni konular

Geri
Yukarı