İndirimde FIFA 22 alınır mı?

FIFA 23'ün Eylül-Ekim gibi çıkacağını ve en az 2-3 ay çok uçuk fiyatta olacağını düşünürsek neredeyse yeni yıla kadar oynanabilir, yani 6 ay. Sonrasında da oynanabilir elbette, kadrolar tam olarak güncel olmaz sadece. Futbol oyunlarını özellikle de menajer modunu vs. seviyorsanız fiyat gayet iyi. Ayrıca FIFA 23 için indirim verme durumu da olur zannedersem, bende 21 olduğu için 22'yi 30 TL'ye aldım mesela.

Son düzenleme:
Şu anda FIFA 22 %84 indirime girmiş yani 96 lira sizce alınır mı? Yoksa FIFA 22 oynamak için geç mi kalındı?

Hocam alın bence. Çünkü 23 pahalı çıkçak ve elinizde en azından 22 olsun. Ayrıca 23 alırken de fiyat olarak indirim sağlayacak. Mesela herkes 96 liraya 22 alırken bende FIFA 21 olduğu için ben 30 TL'ye aldım. Ayrıca yamalarla vs. formaları ve transferleri yeni sezon yapabilirsiniz. Mellivora Patch iyi yamalar yapıyor bence bir göz atın

Alınır, sadece kariyer modu oynuyorum, 260 saat olmuş, hala oynuyorum sıkılmadım.

Ekran Alıntısı.JPG

Hocam alın bence. Çünkü 23 pahalı çıkçak ve elinizde en azından 22 olsun. Ayrıca 23 alırken de fiyat olarak indirim sağlayacak. Mesela herkes 96 liraya 22 alırken bende FIFA 21 olduğu için ben 30 TL'ye aldım. Ayrıca yamalarla vs. formaları ve transferleri yeni sezon yapabilirsiniz. Mellivora patch iyi yamalar yapıyor bence bir göz atın.

Yeni sezon gelince lige yükselen takımları falan ekleyebiliyor muyum hocam?

Geri
Yukarı