Çözüldü İndirimde olan Assassin's Creed® IV Black Flag satın alırken hata veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Manie

Centipat
Daha fazla  
1708449351893.png

Oyunu satın almaya çalıştığımda böyle bir hata veriyor bunun çözümü nedir?
Önceden soracağınız soruları önceden cevaplayayım.
Kartım yurt dışına açık.
Yeterli bakiyem var.
Kartım bloke değil.

Çözüm
Direkt ininal kullanıyorum.

İninal kartında ne kadar (bakiyem var demişssin ancak bir miktar söylersen belki yardımcı olabiliriz) var? Şu anda baktığımda 9.59 dolar 296 TL gözüküyor ancak senin ininal kartında en az 320 TL olmalı. (Ben geçen bir oyun aldım ve normalde o oyunun dolar karşılığındaki TL 110 TL idi ancak benden 120 TL çekti.)
Direkt ininal kullanıyorum.

İninal kartında ne kadar (bakiyem var demişssin ancak bir miktar söylersen belki yardımcı olabiliriz) var? Şu anda baktığımda 9.59 dolar 296 TL gözüküyor ancak senin ininal kartında en az 320 TL olmalı. (Ben geçen bir oyun aldım ve normalde o oyunun dolar karşılığındaki TL 110 TL idi ancak benden 120 TL çekti.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İninal kartında ne kadar(bakiyem var demişssin ancak bir miktar söylersen belki yardımcı olabiliriz) var şu anda baktığımda 9.59 dolar 296 TL gözüküyor ancak senin ininal kartında en az 320 TL olmalı.(ben geçen bir oyun aldım normalde o oyunun dolar karşılığındaki TL 110 TL idi ancak benden 120 TL çekti.)
Parayı Steam cüzdanıma yükledim ve o oyunu o şekilde alarak olayı çözdüm. Ancak evet haklısınız, çünkü 10 dolar yatırdım ve 10 doların kur miktarı 304 TL olmasına rağmen (Oyunu aldığımda 10 dolar 304 TL civarlarındaydı) benden 315 TL civarı bir miktar çekti.

Geri
Yukarı