Epic Games İndirimler ne zaman başlar?

Humbel

Hectopat
Makaleler
1
Oyun olarak Cyberpunk 2077 ve Skyrim almayı planlıyorum. İndirimler ne zaman başlar? Ve yine en son ki indirimde olduğu gibi indirim kuponu verirler mi?
Bir başka sorum ise:

Son gelen Steam değişikliklerinden sonra Epic daha ekonomik görünüyor ancak belli bir kesim de ısrarla Epic Games'in yok Launcher'i kötü yok kasıyor diyorlar. Hal böyle olunca da alınmamalı mı diye düşünüyorum. Sizce Epic'ten oyun alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
28 Kasım'da indirim kuponu vermişti Epic Games. Tekrar verir mi bilmiyorum ve ayrıca istediğin oyunlara indirim gelir mi zaman içinde göreceğiz. Epic Games ana ekranında gizemli oyun gelmesine XX:xx:xx saat, dakika ve saniye var diye gözüküyor şu anda.

@Humbel bence mecbur kalınmadıkça alınmaz. Steam keylerine vs bakın. Son çare olarak Epic'e yönelmenizi tavsiye ederim.

Ben öyle olduğunu düşünmüyorum, Steam'in daha kupon verdiğini görmedim, sadece %90'a kadar indirim yapıyor bazı oyunlara o yanı güzel. Onun dışında Epic Games'de de yine indirim ve kuponlar mevcut olabiliyor. Steam'de pahalı olan bir oyun, Epic Games'de daha ucuz olabiliyor. İyi ve kötü yanlarını açıkladım. Bu düşünceye katılıp katılmamak sizin düşüncenize ve gözlemlerinize bağlı.

Ben öyle olduğunu düşünmüyorum, Steam'in daha kupon verdiğini görmedim, sadece %90'a kadar indirim yapıyor bazı oyunlara o yanı güzel. Onun dışında Epic Games'de de yine indirim ve kuponlar mevcut olabiliyor. Steam'de pahalı olan bir oyun, Epic Games'de daha ucuz olabiliyor. İyi ve kötü yanlarını açıkladım. Bu düşünceye katılıp katılmamak sizin düşüncenize ve gözlemlerinize bağlı.
Benim arkadaşım cyberpunk falan aldı. Oyun çöküyordu doğru düzgün oynayamıyordu diye biliyorum. Ben beleş oyun dışında bulaşmayı düşünmüyorum. Tabi launcherlerini düzeltirlerse orası ayrı.

Son gelen Steam değişikliklerinden sonra Epic daha ekonomik görünüyor ancak belli bir kesim de ısrarla Epic Games'in yok Launcher'i kötü yok kasıyor diyorlar. Hal böyle olunca da alınmamalı mı diye düşünüyorum. Sizce Epic'ten oyun alınır mı?
Nerede ucuzsa oradan al.

@Humbel bence mecbur kalınmadıkça alınmaz. Steam keylerine vs bakın. Son çare olarak Epic'e yönelmenizi tavsiye ederim.

Ya ben de aslında Steam kullanıcısıydım ancak son gelen fiyat güncellemelerden sonra Epic ile arasındaki fiyat makası bayağı açıldı. Fiyat farkı az olduğu takdirde Steam'den almayı düşünüyorum ancak onun dışında Epic'ten alacağım.
Onun da Launcher sorunu ne denli sorun yaratır bilmiyorum.

14 Aralıkta %33 kuponla kış indirimi var.

Teşekkür ediyorum. Skyrim alıp üstüne de Cyberpunk almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı