İndirimlerden oyun önerisi

LotexY

Centipat
Daha fazla  
Biliyorsunuz Steam EA oyunlarını indirime verdi. Oyunlara baktım sadece "Mirror's Edge" adlı oyun ilgimi çekti sizce bu oyun alınır mi yoksa Steam yaz indirimlerini bekleyerek oyun mu bulmalıyım? Oyun önerebilir misiniz?
Sevdiğim kategoriler:
Piskolojik korku, Pixel, hikayeli, aksiyon, bilim kurgu, hızlı oynayış....+İndie tarzı oyunlara açığım
SevdiğimOyunlardanB.: Half-life, L4D, Undertale, Portal, Hollow knight, Doom, Danganronpa, Terraria....
(Epic gamesten Hades almayı düşünüyorum)

Mirror's Edge'i fiyatı uygun olması sebebiyle deneyebilirsin. 2 saat içinde beğenmezsen iade edebiliyorsun zaten ayrıca Dead Space serisini öneririm.

Son düzenleme:
Direkt Mass Effect ve Dead Space'in bulunduğu paket alınabilir.Daha karlı bence.
Oyunlar seveceğim türlere benziyor ama 162TL benim için biraz fazla, sadece Mass Effect'in tekli satılan oyunlarına baktım ama 1 den sonrası 125TL ye çıkıyor. Legendary pack bunun için iyi ama 120GB alan istediği ve bana göre pahalı olduğu için yükleyeceğimi sanmıyorum.
Cevabınız için teşekkürler.

Oyunlar seveceğim türlere benziyor ama 162TL benim için biraz fazla, sadece Mass Effect'in tekli satılan oyunlarına baktım ama 1 den sonrası 125TL ye çıkıyor. Legendary pack bunun için iyi ama 120GB alan istediği ve bana göre pahalı olduğu için yükleyeceğimi sanmıyorum.
Cevabınız için teşekkürler.
Bioshock serisini de alabilirsiniz hocam. 20 TL şuan

Yeni konular

Geri
Yukarı