Steam indirimlerden oyun önerisi

Bethesda ve Capcom oyunları yerel fiyatlandırmalarla güzel indirimde.

Tek oyun:
Resident Evil 4 - 22,49 dolar
Elden Ring - 23,99 dolar
Bütçeyi birazcık aşıyor ancak Nays ile alırsanız yaklaşık 610₺'ye getirebilirsiniz.

Birden fazla oyun:
Fallout 4 - 3,95 dolar
The Elder Scrolls: Skyrim Special Edition - 4,79 dolar
Devil May Cry 5 - 7,42 dolar
...

Bethesda ve Capcom oyunları yerel fiyatlandırmalarla güzel indirimde.

Tek oyun:
Resident Evil 4 - 22,49 dolar
Elden Ring - 23,99 dolar
Bütçeyi birazcık aşıyor ancak Nays ile alırsanız yaklaşık 610₺'ye getirebilirsiniz.

Birden fazla oyun:
Fallout 4 - 3,95 dolar
The Elder Scrolls: Skyrim Special Edition - 4,79 dolar
Devil May Cry 5 - 7,42 dolar

Hocam Resident Evil almayı istiyorum ama maalesef Epic Games'te yok sizce Steam de o para verilir mi değer mi?

Hocam Resident Evil almayı istiyorum ama maalesef Epic Games'te yok sizce Steam de o para verilir mi değer mi?
Capcom oyunları Epic Games'de bulunmuyor ve geleceğine de sanmıyorum. Gelse bile Steam fiyatından pek farklı olmaz, zaten Capcom yerel fiyatlandırma yapan bir firma.

Almak istiyorsanız Steam'den alın. Zaten yerel fiyatlandırma yapılmış bir oyun. Üstüne de %50 indirimle yarı fiyatına düşmüş. Dolar artıyor sürekli, para cüzdanda değilse daha da zamlanır. Bu kalitede bir oyun için gayet iyi bir fiyat.

Capcom oyunları Epic Games'de bulunmuyor ve geleceğine de sanmıyorum. Gelse bile Steam fiyatından pek farklı olmaz, zaten Capcom yerel fiyatlandırma yapan bir firma.

Almak istiyorsanız Steam'den alın. Zaten yerel fiyatlandırma yapılmış bir oyun. Üstüne de %50 indirimle yarı fiyatına düşmüş. Dolar artıyor sürekli, para cüzdanda değilse daha da zamlanır. Bu kalitede bir oyun için gayet iyi bir fiyat.

Tamamdır hocam teşekkür ederim.

Steam'den Portal 2, Hades, Stardew Valley, Katana Zero, hollow Knight, celeste bakabilirsin. Epic de ise expeditions Rome, skywalker saga ve Biomutant'ı öneririm. Bu arada Steam de ki oyunları bir de Epic de arat, belki daha ucuza orada vardır.

Geri
Yukarı