İndirimli Baldur's Gate 3 satan bir yer var mı?

Viva La Vida

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Humble Bundle'da victoria III+humankind+ındie birkaç güzel oyun ile birlikte 12$'a satılıyor. Biraz daha üstüne koyup hepsini almak daha mantıklı olabilir.

Bunun yerine Baldur's Gate 3 almak daha iyi olur sanırsam.
İndirimli satan bir yer biliyor musunuz 20 25 dolar civarı.

Steam indirimlerinde %10 indirim alıyor her halükarda 30 dolar üstüne denk geliyor gene.

Orası öyle de 3-5 doların hesabını yapıyorsa mecbur bekleyecek 🙂. O indirim gelene kadar dolar da yükselir zaten. Şu ekonomide beklemek hata, alacağın bir şey varsa alıp geçeceksin bütçe dahilinde.

İndirimli satan bir yer biliyor musunuz 20 25 dolar civarı.
Çok güvendiğin bir arkadaşın varsa ve o da o oyunu istiyorsa ortak girebilirsiniz. Aile paylaşımıyla artık ikiniz de aynı anda oyun oynayabiliyorsunuz. Tabi aynı oyun olmamak şartıyla :)

Arkadaşlar niye kızıyorsunuz hüüü😭
E pin satan siteleri hiç bilmediğim için konuda bahsi geçen oyunları ucuza satıyorlarsa belki Baldurs gate 3 te vardır dedim sormak istedim :)

İndirimde 30$ falan olmuştu galiba, ben almak için TF2 envanterimi komple sattım, 33$ falan etti, 2 dolar da bir yerden buldum öyle aldım, hiç pişman değilim tek sorunum bilgisayar yaşlandığı için, oyun içi optimizasyon problemleri yaşıyorum, ama onun dışında mükemmel oyun benim gözümde, hiç pişman değilim.

Geri
Yukarı