İndirimli oyun tavsiyesi

redeemer

Kilopat
Merhabalar,
Laptopum şu şekilde:
Acer Nitro 5
Intel i5 8300h.
GTX 1050 4 GB.
16 GB RAM.
256 GB SSD.

İstek listemdeki oyunlar:
Far Cry 4 - 5 (3. oyunu oynadım bitirdim. Güzel oyun ama sürekli aynı şeyleri tekrarlıyor. Bir yerden sonra da sıkıcı oluyor. Diğer oyunlar da böyleyse oynamaya hiç gerek yok. )

Assassin's Creed serisini hiç oynamadım. Acaba Assassin's Creed 2 - Assassin's Creed Brotherhood - Assassin's Creed Revelations ile mi başlasam? Yoksa direk Assassin's Creed Origins - Assassin's Creed Odyssey oyunlarını mı alsam? AC eski oyunlarını da merak ediyorum ama Epic Games'te indirim ve kupon varken de Origins+Odyssey kombosu yapmak istiyorum. Ancak bilgisayarım bu iki oyunu stabil oynatır mı acaba?

Steam'den Warband'ı sepete ekledim 7,49 TL.

Bunların dışında hikayesi güzel, sürükleyici oyun önerir misiniz?

Save 70% on Assassin's Creed 2 Deluxe Edition on Steam

Son düzenleyen: Moderatör:
AC serisi ilk oyunlarını oynamadığım için pek bir şey söyleyemem fakat hikaye anlamında Ezio üçlemesinin iyi olduğunu biliyorum, benim de oynamak istediğim bir seri. AC Origin ve Odyssey çok benzer oynanışa sahip art arda oynamak belki sıkabilir. Benim laptopta da GTX 1050 var Odyssey'i 720p orta ayarlarda oynamıştım ve bitirmiştim. Grafik anlamında bir tık üzebilir Odyssey. Metro, Half-Life, Crysis, BioShock serileri. Bunlar oynarken keyif aldığım ve hikayesi sağlam oyunlar.

AC serisi ilk oyunlarını oynamadığım için pek bir şey söyleyemem fakat hikaye anlamında Ezio üçlemesinin iyi olduğunu biliyorum, benim de oynamak istediğim bir seri. AC Origin ve Odyssey çok benzer oynanışa sahip art arda oynamak belki sıkabilir. Benim laptopta da GTX 1050 var Odyssey'i 720p orta ayarlarda oynamıştım ve bitirmiştim. Grafik anlamında bir tık üzebilir Odyssey. Metro, Half-Life, Crysis, BioShock serileri. Bunlar oynarken keyif aldığım ve hikayesi sağlam oyunlar.
Oynadığın serileri ben de oynadım sadece BioShock İnfinite oyunundayım şu an. Onu da yakın zamanda bitiririm. Bu oyun bitince de Tomb Raider serisi var listemde, bunları da geçen indirimde almıştım. Ya da sadece Warband' ı alayım diğerlerinin almayayım diyorum. Kararsız kaldım.

Oynadığın serileri ben de oynadım sadece BioShock infinite oyunundayım şu an. Onu da yakın zamanda bitiririm. Bu oyun bitince de Tomb Raider serisi var listemde, bunları da geçen indirimde almıştım. Ya da sadece Warband'ı alayım diğerlerinin almayayım diyorum. Kararsız kaldım.

Dead Space ve Mass Effect serilerini önerecektim fakat indirimde değiller miş, Witcher 3 oynamadıysan şu an indirimde 15 TL. Maalesef aklıma başka oyun gelmiyor.

Dead Space ve Mass Effect serilerini önerecektim fakat indirimde değiller miş, Witcher 3 oynamadıysan şu an indirimde 15 TL. Maalesef aklıma başka oyun gelmiyor.
Witcher 3 kütüphanemde. AC. ve Far Cry serilerinden vazgeçtim. Vidolarını izledim de hep aynı görevler falan. Bana hikayesi sağlam oyun lazım. Bioshock, Metro, Half Life gibi.

Merhabalar,
Laptopum şu şekilde:
Acer Nitro 5
Intel i5 8300h.
GTX 1050 4 GB.
16 GB RAM.
256 GB SSD.

İstek listemdeki oyunlar:
Far Cry 4 - 5 (3. oyunu oynadım bitirdim. Güzel oyun ama sürekli aynı şeyleri tekrarlıyor. Bir yerden sonra da sıkıcı oluyor. Diğer oyunlar da böyleyse oynamaya hiç gerek yok. )

Assassin's Creed serisini hiç oynamadım. Acaba Assassin's Creed 2 - Assassin's Creed Brotherhood - Assassin's Creed Revelations ile mi başlasam? Yoksa direk Assassin's Creed Origins - Assassin's Creed Odyssey oyunlarını mı alsam? AC eski oyunlarını da merak ediyorum ama Epic Games'te indirim ve kupon varken de Origins+Odyssey kombosu yapmak istiyorum. Ancak bilgisayarım bu iki oyunu stabil oynatır mı acaba?

Steam'den Warband'ı sepete ekledim 7,49 TL.

Bunların dışında hikayesi güzel, sürükleyici oyun önerir misiniz?

Save 70% on Assassin's Creed 2 Deluxe Edition on Steam
AC serisinin son üçlemesini kesinlikle öneriyorum. ( Origins biraz sıkabilir, Odyssey, Valhalla ) Far cry serisinden Primal ve Far cry 5 hoşunuza gidebilir.

Batman serisini oynamadıysan onlar da güzel ama dövüş sistemi çok tekdüze kalıyor. 4 oyunu da ard arda sömestr tatilinde oynayıp bitirmiştim. Normalde sıkılırdım ama ben sıkılmamıştım. Üstüne bütün oyunların yan görevlerini falan da fullemeye çalışmıştım. Yine de sıkılabilirsin belki. Fakat araya zaman koyarsan güzel seridir.

Geri
Yukarı