İndirme hızı 3 Mbps üzerine çıkmıyor

KiloZuluSierra

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Oyunu indirmeye başlamadan önce Ookla üzerinden yaptığım testlerde (Download: 7,27 Mbps / Upload: 1,49 Mbps) hızları ile karşılaşıyorum fakat Steam veya Epic Games üzerinden oyunu indirmeye başladığımda hızın 3 Mbps üzerine çıktığını göremiyorum hatta 1,5-2 Mbps'lerde oyunu indirmek zorunda kalıyorum. Sıkıntı nedir? Düşüncesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

4 sayfadır yazmamın sonucu bu :( Siz Bilirsiniz 15 tane mesaj yazmışım fakat
Anladığım kadarıyla amacınız insanlara yardım etmek değil hesabınızı yüceltmek.4 sayfadır yazıp bana destek olduğunuz için teşekkür ettim.3 yöntemi uyguladım fakat sonuncuyu uygulamadım ve uygulanmanın olumlu sonuç getireceğini düşünmüyorum. İlk 3'ü işe yaramadı zaten.Bunun neresini çözüm olarak belirtmemi istiyorsunuz hala anlamadım.

Anladığım kadarıyla amacınız insanlara yardım etmek değil hesabınızı yüceltmek. 4 sayfadır yazıp bana destek olduğunuz için teşekkür ettim. 3 yöntemi uyguladım fakat sonuncuyu uygulamadım ve uygulanmanın olumlu sonuç getireceğini düşünmüyorum. İlk 3'ü işe yaramadı zaten. Bunun neresini çözüm olarak belirtmemi istiyorsunuz hala anlamadım.

Ben size değerlerinizin normal olduğunu söylemiştim.

Anladığım kadarıyla amacınız insanlara yardım etmek değil hesabınızı yüceltmek.4 sayfadır yazıp bana destek olduğunuz için teşekkür ettim.3 yöntemi uyguladım fakat sonuncuyu uygulamadım ve uygulanmanın olumlu sonuç getireceğini düşünmüyorum. İlk 3'ü işe yaramadı zaten.Bunun neresini çözüm olarak belirtmemi istiyorsunuz hala anlamadım.
Bakabilirsiniz kaç satırdır yazıyorum + olarak emek istemek kötü bir şey değil

Benim bir sorum olacaktı siz Speedtest'ten çıkan sonuçlarda download: 7 Mbps aldığınızı ve de oyunu indirirken 2 Mbps aldığınızı söylüyorsunuz ya kardeşim ben o Speedtest'ten 12 Mbps hız alıyorum ama oyun yüklerken ki indirme hızı ise 2 Mbps'siz nasıl oluyorda oyun indirme hızınız 2 Mbps oluyor anlamadım.

Geri
Yukarı