İndirme hızı çok yavaşladı

• Konuyu başlatan unki
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 332

unki

Centipat
Daha fazla  
İndirme hızım normalde 3-4 mb/sn arasıydı ama taşındıktan sonra indirme hızı çok düştü. Speedtest ile test edince 30-40 Mbps alıyorum ve tarayıcı kullanırken başka şeyler falan yaparken sıkıntı yaşamadım. Sadece indirme yaparken bu kadar düşüyor, indirme hızı sürekli değişiyor. Bazen byte seviyesine iniyor bazen kbleri görüyor bazen 2mb/sn ye kadar çıkıyor ama birkaç saniye geçmeden yine dibi görüyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirme hızım normalde 3-4 mb/sn arasıydı ama taşındıktan sonra indirme hızı çok düştü. Speedtest ile test edince 30-40 Mbps alıyorum ve tarayıcı kullanırken başka şeyler falan yaparken sıkıntı yaşamadım. Sadece indirme yaparken bu kadar düşüyor, indirme hızı sürekli değişiyor. Bazen byte seviyesine iniyor bazen kbleri görüyor bazen 2mb/sn ye kadar çıkıyor ama birkaç saniye geçmeden yine dibi görüyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Türk Telekom kullanıyorsanız normal ama kullanmıyorsanız kotanız dolmuş veya fatura ödenmemiş olabilir.

Kablolu test edin. Olmadı Superonline'dan kaynaklı olabilir. Birkaç farklı site ve uygulamadan test edin.
Az önce denedim. Kablolu bağlanınca hız normal, tekrar kablosuza geçince steam'den oyun ve nvidia'dan driver indirirken hız çok düşük ama speedtest kullanırken hız normal.

Geri
Yukarı