İndirme hızı düştü

EXdeath

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben normalde çok oyun oynamam. Bugün Cyberpunk indirecektim indirmeye başladım. Hız 1.6MB indiriyordu, öğlen saat 1 ya da 2 gibi hız 300 KB kadar düştü.
Neden olabilir? Konuyla ilgili bilgisi olan veya yaşayan varsa bu durumu yardımcı olabilir mi? Hala 300 KB'ta.

Arkadaşlar ben normalde çok oyun oynamam. Bugün Cyberpunk indirecektim indirmeye başladım. Hız 1.6MB indiriyordu, öğlen saat 1 ya da 2 gibi hız 300 KB kadar düştü.
Neden olabilir? Konuyla ilgili bilgisi olan veya yaşayan varsa bu durumu yardımcı olabilir mi? Hala 300 KB'ta.

Modemi aç kapa yapın olmazsa hangi internet servisini kullanıyorsunuz onu arayın düzeltirler.

Korsan indiriyorsan bazen indirme hızları düşük oluyor ama korsan değilse müşteri hizmetlerini aramakta fayda var.

Korsanda dostum hangi dosyayı indirsemde yavaşlama oluyor bekleyeceğim bakalım olmadı salı günü arıycam bu konuya bu arada cevap yazan herkese teşekkür ederim

Korsanda dostum hangi dosyayı indirsemde yavaşlama oluyor bekleyeceğim bakalım olmadı salı günü arıycam bu konuya bu arada cevap yazan herkese teşekkür ederim.

Korsan ise normal sinir bozucu ama yapacak bir şey yok.

Yok normal korsan olmayan oyunlarda da öyle Zula olsun Valorant olsun denedim dostum maalesef hep 300 200 arası kaldı salı gününü bekleyeceğim.

Bir müşteri hizmetlerine bildirin durumu.

Yeni konular

Geri
Yukarı