İndirme hızı yavaşladı

altinordulu1337

Picopat
Yer
M'era Luna Festival
Daha fazla  
16 Mbps internetim var. 1 haftadan beri 300 - 400 KB arasında indirme yapabiliyorum. Hız testinde ise 3.5 Mbps olarak çıkıyor. Bu sorun yaşanmadan önce 1.5 / 1.7 MB arasında indirme yapabiliyordum. Dün müşteri hizmetlerini aradım tekrar yapılandırma yaptı ama olmadı. Bu seferde arıza kaydı oluşturdu çalışan. Bugün ise arıyorlar beni sorunu düzelttik, kontrol eder misiniz diye. Dedim hız böyle. O da hızınız 16 Mbps dedi. Sonra anlattım tekrar aynı şeyleri söyledim. Geri döneceğiz deyip dönmediler. Operatör de aramadı sorununuz çözüldü mü çözülmedi mi diye. Nasıl başa çıkabilirim, daha ne yapabilirim? 1 haftadır sinirim acayip bozuldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam o halde altyapı ile ilgili sıkıntı var müşteri hizmetlerinin bu sorunu çözmemesi de ayrı bir konu. Eğer olmamaya devam ederlerse tüketici hakem heyetine başvurun.

Tekrar arayıp, aramama konusunda kararsız kaldım. Oluşturulan arıza kaydı hala aktif haldeyse diye. Yoksa tekrar arayacağım yani. Operatör de aramadı çünkü. Normal de ararlar sorun çözülüp, çözülmediğini sormak için.

Aramanızı tavsiye ederim. İnternet şirketleri böyle durumlardan kaçmak isterler.

Az önce konuştum tekrar arayıp. Dün açılan arıza kaydı kopma ile alakalıymış. Yani internetim de gidip geliyordu onu düzeltmişler fakat kopmasın diye hızdan düşmüşler. Bugün konuştuğum kişi onu ayarlamaları lazım dedi ve tekrar kayıt oluşturuldu. Bu sefer hız yavaşlığı için gelip, yapacaklar ki umarım yaparlar. Saha çalışanları sıkıntılı elemanlar. Müşteri hizmetleri baya ilgili. İkidir arkadaşımmış gibi sohbet ediyoruz adamlar ile. O yüzden çokta kızamıyorum Türk Telekom'a.

Az önce konuştum tekrar arayıp. Dün açılan arıza kaydı kopma ile alakalıymış. Yani internetim de gidip geliyordu onu düzeltmişler fakat kopmasın diye hızdan düşmüşler. Bugün konuştuğum kişi onu ayarlamaları lazım dedi ve tekrar kayıt oluşturuldu. Bu sefer hız yavaşlığı için gelip, yapacaklar ki umarım yaparlar. Saha çalışanları sıkıntılı elemanlar. Müşteri hizmetleri baya ilgili. İkidir arkadaşımmış gibi sohbet ediyoruz adamlar ile. O yüzden çokta kızamıyorum Türk Telekom'a.
Bu habere sevindim. Umarım en kısa sürede düzeltirler.

Bu habere sevindim. Umarım en kısa sürede düzeltirler.

Sizin neyinize ki, hayır hala sinirim geçmedi. Düzelene kadar da geçmez. Kopmasın diye hızı düşürüyorlar. Bu devirde 4 Mbps nedir. Sıfıra düşürün de bari kullanamayalım hiç. 1.5 olmasın da 1.2 olsun o halde. Ne bu kadar düşürüyorlar anlamıyorum. Bilseydim vallahi bugün aradıklarında lafı yapıştırırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı