Çözüldü İndirme hızı yüksek gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
25 Mbps hızın var 22 Mbps ile indirme yapıyorsun burada yüksek bir şey yok ki? Hatta alman gerekenden az alıyorsun. Steam indirme hızı birimini değiştirdi eskisi gibi mb/s değil mbps olarak yazıyor.
Arkadaşlar 25 Mbps download 6 Mbps upload hızı alıyorum ancak Steam'den indirme yaparken 22 MBPS/SN'de indiriyor. Evet bu iyi bir şey ama neden böyle?
Altyapın Fiber mi?
Fiberse normal anlık öyle görmeler.

Eğer değilse de zaten söyleyeyim öyle bir şey mümkün değil.

25 Mbps hızın var 22 Mbps ile indirme yapıyorsun burada yüksek bir şey yok ki? Hatta alman gerekenden az alıyorsun. Steam indirme hızı birimini değiştirdi eskisi gibi mb/s değil mbps olarak yazıyor.
Mbps/sn demiş. Terimleri yanlış yazıyor ona özellikle itibsr etmedim ben. Mbps/sn diye bir şey zaten yok.

Tamamdır düğüm çözüldü o zaman. Teşekkür ederim.

Altyapın Fiber mi?
Fiberse normal anlık öyle görmeler.

Eğer değilse de zaten söyleyeyim öyle bir şey mümkün değil.

Mbps/sn demiş. Terimleri yanlış yazıyor ona özellikle itibsr etmedim ben. Mbps/sn diye bir şey zaten yok.
Hocam yanlış olabilir kusura bakmayın. Altyapı fiber değil.

Dosya Ekleri

• internet yüksek hız.PNG
    internet yüksek hız.PNG
    6,7 KB · Görüntüleme: 29

Geri
Yukarı