İndirme hızım 100 KB/s'den yukarıya çıkmıyor

Yani daha dün 3 mb\s indirme hızım varken şu an 100 KB'den hatta 60 KB'den yukarıya çıkmıyor.

Faturanın tarihine daha 20 gün var. Bununla ilgili olacağını zannetmiyorum. Ne yapmam gerek?

Yani daha dün 3 mb\s indirme hızım varken şu an 100 KB'den hatta 60 KB'den yukarıya çıkmıyor.

Faturanın tarihine daha 20 gün var. Bunula ilgili olacağını zannetmiyorum. Ne yapmam gerek?

Modem'inizin yanına gidip sıcaklığına bir bakınız, sıcaksa kapatıp 1-2 saat bekletiniz. Sıcaklığında bir şey yoksa modeminizi yeniden başlatın.

Modem'inizin yanına gidip sıcaklığına bir bakınız, sıcaksa kapatıp 1-2 saat bekletiniz. Sıcaklığında bir şey yoksa modeminizi yeniden başlatın.
Öneriniz için teşekkürler 1-2 saat bekledim ama sonuç değişmedi.
HIZTESTI.com.tr ile İnternet bağlantını test et. hız testi yapın bir. Hız testinde de az çıkarsa modem arayüzünden hat değerlerinizi atın buraya. Hat değerlerinde bir sorun yoksa müşteri hizmetlerini aramanız lazım.
1610218462316.png

Sonuçları bu şekilde ama bir dosyayı indirmek istediğimde sonuç değişiyor.
1610218542831.png

Az önce müşteri temsilcisi ile konuştum. Altyapıda bir sıkıntı olmadığını ve alternatif çözüm olarak modemi resetlemek gerektiğini söyledi. Söylediklerini yaptım ama gene işe yaramadı.

Modemi resetledikten sonra 3 MB\s oluyor ama birkaç saniye sonra 100 KB\s altına iniyor ve 100 MB'den yukarıya çıkamıyor.

Internet Download Manager: the fastest download accelerator bunu indirin. Sonra indirdiğiniz şu anda 100 KB ile inen şeye sağ tıklayıp indirme bağlantısını kopyala diyin. Sonra indirdiğiniz IDM uygulamasına girip URL ekle ya da Add Url kısmına tıklayıp kopyaladığınız indirmek istediğiniz şeyin linkini yapıştırın ve indirin.
Düzeldi mi?

Son düzenleme:
Internet Download Manager: the fastest download accelerator bunu indirin. Sonra indirdiğiniz şu anda 100 KB ile inen şeye sağ tıklayıp indirme bağlantısını kopyala diyin. Sonra indirdiğiniz IDM uygulamasına girip URL ekle ya da Add Url kısmına tıklayıp kopyaladığınız indirmek istediğiniz şeyin linkini yapıştırın ve indirin.
Düzeldi mi?
Çok teşekkür ederim artık buradan indireceğim ama normal olarak indirdiğim yerlerden neden olmuyor, neden sınır gibi bir şey var hala anlamadım. Bu alternatif güzel oldu ama normal indirdiğim yerlerden biraz daha yavaş.

Çözüm için tekrardan teşekkür ederim.

Çok teşekkür ederim artık buradan indireceğim ama normal olarak indirdiğim yerlerden neden olmuyor, neden sınır gibi bir şey var hala anlamadım. Bu alternatif güzel oldu ama normal indirdiğim yerlerden biraz daha yavaş.

Çözüm için tekrardan teşekkür ederim.
Önemli değil. Neden olduğu ise indirdiğin yerin sunucuları yüzünden falan yani senle alakası yok. IDM sanırım bir yerden sonra bitiyor ücretsiz kullanımı o yüzden Free Download Manager - download everything from the internet bunu indirip kullanabilirsin.
IDM ücretsiz olması bitince kullanmaya başlayabilirsin.

Önemli değil. Neden olduğu ise indirdiğin yerin sunucuları yüzünden falan yani senle alakası yok. IDM sanırım bir yerden sonra bitiyor ücretsiz kullanımı o yüzden Free Download Manager - download everything from the internet bunu indirip kullanabilirsin.
IDM ücretsiz olması bitince kullanmaya başlayabilirsin.
Şu anda indirmeyi başlattım ama yine aynı şey olmaya başladı.
1610268214581.png

Dün akşamdan beri modem kapalı duruyor. Yarın düzelir diye düşünmüştüm ama düzelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı