İndirme hızım aşırı düşük

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Niye herkes bu kadar şaşırdı ki ? Normal durum ben de eskiden bu değerleri alıyordum interneti değiştirince sorun çözüldü.

Arayıp görüşmende fayda var ama ondan önce düzgün bir yerden indirme yaparak denemen lazım. İndirdiğin şeyi karalaman pek güven vermiyor. Belli ki saçma bir siteden indirme yapıyorsun ve o sunucunun verebildiği hız bu.
Yo herkesin indirdiği bir yerden indiriyorum. İsim vereyim mi?
O indirmeyi duraklatıp şu siteden indirin ve sonra hızını bize paylaşın. 👇
Daha duraklatmadan 15 saniyede falan %4 tamamlandı.
Tarayıcılar hep yavaş indirir kesinlikle indirme için başka bir program kullanılmalı. IDM öneririm.
Saolun, birazdan indireceğim.
Bak problem senin uygulama kullanmamanda ve internet sağlayıcında sana tavsiyem Müşteri Hizmetlerini ara ve bilgisayarına IDM veya FDM kur.
Saolun, zaten birazdan arayacağım aldığımız yeri.

Evimizde altyapı yok. Ama diğer internetlerin bu kadar düşük değil. Bir oyun indiriyorum.

Peki sağ olun da modem evin diğer ucunda. Ben masaüstüne Wi-Fi cihazı bağladım onun ile internete girebiliyorum.

Bizim sitenin önünde sırasıyla, Türk Telekom, Superonline, Kablonet, TürkNet ne ararsanız var. Hepsi fiber. Şans bu olsa gerek. ( 100 MB kullanıyorum saat sınırı olmaksızın. )

Bizim sitenin önünde sırasıyla, Türk Telekom, Superonline, Kablonet, TürkNet ne ararsanız var. Hepsi fiber. Şans bu olsa gerek. ( 100 MB kullanıyorum saat sınırı olmaksızın. )
Bizde de aynı, yan tarafta 2 apartman var 7 katlı. Fiber altyapı mevcut. Diğer yanda müstakil evler var. Altyapı mevcut. Bize 6 ay da bağlarız dediler :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı