İndirme sırasında bilgisayar kendini kapattı

Ulugbey32

Decapat
Oyun yüklerken birden kendini kapattı. Klavye ve farenin ışıkları yanıyordu. Tekrar açtım ve aynı yükleme ekranı olan yer geldi. Kasada bu ışıklar yanıyor. Kırmızı olan kilit simgesi ve mavi olan yukarı doğru ok işareti var.

20210629_173840.jpg

Oyunu nereden yükledin ve yüklediğin oyunun ismi ne idi?
Gaijin. Uyku modu aktif olduğunu gördüm. Ancak bu tamamen gücü kesmişti. Acaba hazırda beklet modu mu ?
Kırmızı ışık diskin kullanıldığını gösteriyor. Mavi ışık sistemin açık olduğunu gösteriyor. Bir sorun göremedim.

O mavi ışık yanıp sönüyordu. Güç tuşuna bastım ve tekrar aynı indirme yerine geldi. Acaba hazırda beklet moduna mı girdi?

Gaijin. Uyku modu aktif olduğunu gördüm. Ancak bu tamamen gücü kesmişti. Acaba hazırda beklet modu mu?

O mavi ışık yanıp sönüyordu. Güç tuşuna bastım ve tekrar aynı indirme yerine geldi. Acaba hazırda beklet moduna mı girdi?

Aynen öyle. Bilgisayarın uyku modunda bile işlem yapılmazsa sistem kendisini hazırda beklet moduna geçiyor.

Güç seçenekleri bölümünden ekranın ne zaman kapatılacağını veya uyku moduna ne zaman geçileceğini ayarlayabiliyorsunuz. Bilgisayarınız nasıl ayarlandıysa o şekilde çalışmış. Yani problem yok.

Geri
Yukarı