İndirme yaparken sistem takılıyor

enginbey8108

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma herhangi bir indirme Windows indirirken, yükleme yaparken ve neredeyse hiçbir şey yapılamıyor. Bunu İnternet'te araştırdım yabancı kaynaklar, Türkçe kaynaklar vb. ama hiçbir faydalı sonuç elde edemedim. Mesela Microsoft'dan Windows 10 indirirken tarayıcıda ama gariptir ki arkada indirme olurken ve herhangi bir kasma olmuyor, sadece arada anlık kasma oluyor Windows indirirken. Bu sorunun sadece bana denk gelmediğini biliyorum, en faydalı çözümü nedir? Windows indiriyorum kuruyorum çok kasıyor Windows. İndirilen Windows nasıl orijinal yapılır.

Bilgisayarıma herhangi bir indirme Windows indirirken, yükleme yaparken ve neredeyse hiçbir şey yapılamıyor. Bunu İnternet'te araştırdım yabancı kaynaklar, Türkçe kaynaklar vb. ama hiçbir faydalı sonuç elde edemedim. Mesela Microsoft'dan Windows 10 indirirken tarayıcıda ama gariptir ki arkada indirme olurken ve herhangi bir kasma olmuyor, sadece arada anlık kasma oluyor Windows indirirken. Bu sorunun sadece bana denk gelmediğini biliyorum, en faydalı çözümü nedir? Windows indiriyorum kuruyorum çok kasıyor Windows. İndirilen Windows nasıl orijinal yapılır.

Microsoft'tan indirdiğine emin misin?

Evet Microsoft'dan indiriyorum dışardaki bilgisayarcılar Windows'u orijinal yapıyor bende yapmak istiyorum orijinal paramda yok dışarıya para vermemek için.
Nasıl yapacağız.
😂😂
Moralim bozuldu.

Son düzenleme:
Microsoft'un sitesinden indiriyorsanız zaten orijinaldir. Key girmediğiniz takdirde sadece kişiselleştirmelere erişemezsiniz ve sağ alt köşede windows'u etkinleştir yazısı gözükür. Bu yazının gitmesini istiyorsanız 5-10 TL'ye OEM keyler satılıyor onlardan alabilirsiniz.

Eğer dediğim gibi yaptıysanız sorununuz başkadır hocam.

Ya arkadaşlar kendi Windows'u tasarlamak istiyorum gözümle gördüm dışardaki bilgisayarcılar Zoom temam NVIDIA gibi hazır yüklüyorlar.
😂
Ben yazınca kötü oluyorum aslında kötü birisi değilim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı