İndirme Yöneticisinin İndirme Linkini Bulma

deleted

Megapat
Arkadaşlar mesela Adobe Flash Player, League Of Legends gibi programları indirirken site bize 2mb 3mb 5mb gibi online yükleyici veriyor. Onu açınca bu yükleyici bize programı indiriyor. Bu indiricinin indirdiği siteyi yakalayan bir program var mı?

Mesela ben Wolfteam indireceğim Bınn var Wolfteam'in indiricisini açıp siteyi yakalayıp başka bir yerde (wifi de falan) siteye girip indireceğim, tabiiki indirme sitesini yakalayan bir program varsa. @Recep Baltaş isimli arkadaşımız aynısını gameforgeden dump alarak yapmış metin 2 için. Öğrenmek istiyorum Bende S4 League için yapacağım aynısını.

Bu nasıl yapılabilir yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirici üzerinden mümkün olduğunu sanmıyorum. Çünkü direk FTP sunucusu üzerinden size özel bağlantı yaratılıyor. Yanlışım varsa düzeltin.
Hepsi için öyledir demek zor ben league of Legends in Torrent aracılığıyla indirme yaptığını biliyorum. Kullanıcılar aslında birbirlerine de dosya gönderiyor (yanlışım varsa affola)

Bu arada, benim bildiğim özel link vermiyor ftp'de dosya nereye konulmuşsa onun linkini veriyor Örnek:

ftp://siteadi.com/dosyaadi.exe gibi

İndirilen dosyanın indirmesi bitince İndirilenler kısmına gir. Dosyanın üstüne gel ve sağ tıkla. İndirme bağlantısını kopyala seçeneğine bas. Herhangi boş bir sayfaya yapıştırırsan indirme linkini göreceksin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı