Infamous: Second son hangi emülatör ile oynanabilir?

hcnuPcitirC

Centipat
Daha fazla  
PS4'ten 30 FPS ve delaylı oynamak zevk vermiyor artık. Bilgisayar gücünü kullanarak çalıştırabileceğim emulator var mıdır?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şöyle bir video buldum ama denemedim. Emulatör ile oynandığını iddia etmiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

teşekkürler denemiştim fakat iso dosyasını bulamadım

%101 sahte bir video. Şu an emülatörler zar zor 2D oyunları oynatabiliyor.

PS4'ten 30 FPS ve delaylı oynamak zevk vermiyor artık. Bilgisayar gücünü kullanarak çalıştırabileceğim emulator var mıdır?

Şu anda emülatörler zar zor 2D oyun oynatabiliyorlar, eğer İngilizceniz varsa Modern Vintage Gamer'ın videosuna bakın derim. İnternette gördüğünüz sahte şeylere de kanmayın. PS4 emülatörüyle doğru düzgün 3D AAA oyun oynamaya daha en az 3-5 yıl var.

Şu anda emülatörler zar zor 2D oyun oynatabiliyorlar, eğer ingilizceniz varsa modern vintage Gamer'ın videosuna bakın derim. İnternette gördüğünüz sahte şeylere de kanmayın. PS4 emülatörüyle doğru düzgün 3D AAA oyun oynamaya daha en az 3-5 yıl var.

PS3 gibi mimarisi kanser değil PS4'ün. Zaten kısa sürede 2D 101 oyunu çalıştırmayı başardı fpps4. 2 yıl içerisinde büyük ihtimalle stabil hale getireceklerdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı