İnfaz görüntülerini seven birisi normal midir?

İnsanlardan biraz ilgi gördüğünde bu görüntülere merakı da sürpriz bir şekilde son bulacaktır. 😃
Hocam bu görüntüleri seviyorum diyen insanların mantıken mazoşist olması lazım. Bu durumda da kendisinin de öldürülmesinden zevk alması lazım fakat kız gelecekle ilgili hayaller kuruyor falan o yüzden bu şıkkı eliyorum.

Hocam bu görüntüleri seviyorum diyen insanların mantıken mazoşist olması lazım. Bu durumda da kendisinin de öldürülmesinden zevk alması lazım fakat kız gelecekle ilgili hayaller kuruyor falan o yüzden bu şıkkı eliyorum.

Ölmekten değil acı çekmekten zevk alıyorlar. Kıza sorun isterseniz ama benim gördüğüm insanlar böyleydi.

Telegram gruplarında bende vardım çok vahşice şeylerde var. Fakat adam öldürülmesi, silahla vurulma gibi şeylerden çok yüksek bir yerden düşenler, kafasını bir yere vuranlar ve bıçaklanma videoları daha çok etkiliyor beni, o videoları atlamak zorunda kalıyorum. Fakat başka infaz videosu vs olsun etkilemiyor hiç. Biraz bilinç altı ve kişisel psikolojik yapıya göre bunları izlemek diyebilirim.

Liseli ise kendi kategorisi içerisinde nispeten normaldir, ancak genele vurdugumuzda normal değildir. Suriyede'ki terör örgütü ilk defa çıktığında arkadaşlarım bana da çok şey izlettiler ancak olgunlaşınca insan olayın ciddiyetini daha net anlayarak kanı çekilme derecesine geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı